Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miroslawcz

Problem z szumami ,trzaskami i spadkami mocy

Polecane posty

Witam. Mam problem z szumami, trzaskami w słuchawkach, a takrze spadkami mocy.

Mój sprzęt to:

Intel core i5 3340

Gigabyte GeForce GTX650Ti

Gigabyte B75M-D3V

Thermaltake litepower 500W

Goodram 8Gb Cl9/1333Mhz

WD Blue 500Gb

Ten problem pojawia się tak co 10 uruchomień komputera (zazwyczaj odłanczam komputer od prądu,po ponownym wpięciu czekam jakieś 5s. zanim włącze). Trzaski są co 2-4s. i trwają 0,5s. systematycznie. Mam go już kilka miesięcy i zauważyłem że trzaski są coraz cichsze, a spadki mocy mniejsze. Podczas szumów zużycie procesora wach się od 0 do 1, a czasami 2% zużycie ramu 1,42Gb. (zaraz po uruchomieniu). Czasem przy uruchamianiu bios się zwiesza (pisze dual uefi bios i tak się zacina), gdy wcisnę cokolwiek na klawiaturze to zazwyczaj po 2s. się zacznie ładować system (rzadko muszę restartować), ale zazwyczaj w tedy jest ten problem z trzaskami i spadkami mocy. Zauwarzyłem takrze, że przy starcie wyskakuje:

_

_

_

wtedy jest ok, ale jak się powtórzy to są trzaski i spadki mocy:

_

_ x2

_

Gdy zawiozłem komputer na gwarancję testowali go cały dzień i nic nie znaleźli, tylko odwirusowali i przywrucili bios do ustawień fabrycznych, lecz dalej problem się pojawia.

Proszę o szybką pomoc i z góry dziękuję.

P.S. Gdy gram nawet 2h, to nic się nie dzieje np.:

Battlefield 3, Riesen 2, Saints Row The Third, RisingStorm Red Orchestra 2

Próbowałem nagrać Camtsią muzyke podczas gdy były szumy, po restarcie kompa oglądnołem filmik i szumów na nim nie ma. Troche to dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...