Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiper025

Komputer się wyłącza

Polecane posty

Windows 7 64bity

Procek AMD A4 6300 3,7ghz turbo 3,9

ram ddr3 2 gb 1600mhz

zasilacz : 500 Wat logic .....;((

karta graficzna : Gainward GeForce? GTX 570 1280MB "Phantom"

Sprawa wygląda tak że jak odpalam bf4 to mi siada komp (wyłącza się całkowicie) temperatura na karcie graf to około 60 C a na procku 80+ ..... nowa pasta jest na procek raadiator od procka nie gorący karta graficzna też jest w miarę letnia. Karta graficzna ma wejście na 6pin i na 8 pin aby te potężne 3 wiatraki chodziły , i niestety musialem kupić molex przejściówki aby podłaczyć i może dlatego mam strate energii ...

i powiedzcie mi proszę czy ten zasilacz to lepiej wymienić sobię na jakiś 750 Wat ?? kolega miał 750 i nie miał problemów a ja mam ... czy jest możliwość taka że za duży pobór ma ta karta i dlatego się grzeje mi procek i się komp odstawia ????

Proszę o szybką odpowiedź !!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest do bani (i nie chodzi o to, że ma za mało teoretycznej mocy; nie trzeba kupować zasilacza, który ma 750 W, tylko po prostu sprawdzone, markowe PSU), więc może być to jego wina. Jednakże procesor jest ciepły, zatem te wyłączenia mogą być równie dobrze przez zbyt wysoką temperaturę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ale chciałbym dodac że jak mam wsadzoną kartę graficzną amd readon 5570 hd czy jakoś tak to leciało 1 gb w każdym bądź razie to nic się nie dzieje ... i tylko jak wstawię tą kartę a ona jest w 100% sprawna .... może tak jak pisałeś do [beeep] zasilacz i przy słabszej karcie jakoś idzie ... bo mówię kurcze przy tej lepszej się grzeje i wyłącza , wygląda mi na to że karta albo zabuża albo pobiera za dużo prądu i procek musi na mniejszym napięciu leciej i dlatego się grzeje .. ale nie wiem no .... mówię nie znam się i dlatego piszę o pomoc do was :) !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...