Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DarthKoza

Rozwiązany: "Wyrzucone" sterowniki do USB - niedzialajaca myszka oraz klawiatura

Polecane posty

Hej!

Na komputerze z Windowsem 8.1, mialem zainstalowane sterowniki, ale jako ze mialem problem z kamera i mikrofonem, chcialem je przeinstalowac. Bez odinstalowywania poprzednich, po prostu chcialem je nadpisac, a podczas instalacji wyskoczyl mi bluescreen - z informacja, jednoznacznie wskazujaca na problem ze sterownikami USB. Po tym, zresetowalem komputer i wszelkie urzadzenia USB przestaly dzialac - myszka nie chodzi, klawiatura tylko sie swieci (Ma oddzielny kabel USB do podswietlania) - i nic nie moge zrobic - nie jestem w stanie wejsc na swoj profil Windows i spowrotem korzystac z komputera. Myszka i klawiatura dzialaja w BIOSIE (UEFI), gdyz zanim zacznie sie ladowac Windows, moge normalnie kliknac przycisk, aby wejsc do ustawien plyty glownej, ale to wszystko. Sprzety dzialaja jeszcze, kiedy Windows wykrywa, ze nie moge uruchomic swobodnie komputera, gdzie w standardowych opcjach mozna odswiezyc system, czy uruchomic komputer w innym trybie - tutaj probowalem wlaczyc tryb awaryjny, ale nadal nic nie dzialalo - myszka i klawiatura - ani rusz. Ostatnia deska ratunku, na ktora wpadlem, byla mozliwosc przywrocenia systemu do punktu - uradowany pomyslalem, ze to pomoze, ale gdzie tam - Microsoftowy potwor zbiesil sie i powiedzial, ze nie uruchomi systemu od wskazanego punktu, bo nie - twierdzac, ze powodem moze byc dzialajacy antywirus i w blyskotliwej radzie, polecil mi jego wylaczenie - tak jakbym mogl w ogole wejsc przynajmniej na pulpit.

Nie wiem co robic. Licze na szybka pomoc - gdyz jestem calkiem odciety. Byc moze cos w BIOSIE moglbym przestawic, moze bylaby opcja instalacji sterownikow na nowo z perspektywy UEFI po przez pendrive, cokolwiek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...