Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kacperos111

Nagłe przegrzewanie się karty graficznej ni z tego ni z owego.

Polecane posty

Witam , mam problem. Otóż dzisiaj właczając kompa po 15 minutach chodzenia dostał wielkiego zamuła tak jakby wszystko co robie w kompie było w 5-10 fps'ach. Wyłaczyłem i właczyłem ale nic nie dało i znowu zamuła po 15 minutach. Od rana do 16 wszystko działalo dobrze później wyłaczyłem. Wróciłem o 17 i od tej pory mam te lagi. O dziwo po właczeniu sprawdziłem HWMonitor i jest 36 stopni na karcie graficznej. 15 minut mija pstryk i leci aż do ~80 stopni.Wszystko dzieje się jak jest w spoczynku. Nic nie robie oprócz przeglądania neta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź też, czy chłodzenie karty poprawnie działa (wentylator przyspiesza). Możesz użyć programu MSI Afterburner, dać na full obroty i zobaczyć, czy to poprawia sytuację. Poza tym, oczywiście, nie zaszkodzi jak wyczyścisz owo chłodzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antros22

Wentylator przyspiesza, na 40 stopniach daje 45% ,a na tych nieszczęsnych ~80 75%. Zresztą przyłożyłem ten wielki wentylator ręczny i też nie pomogło ,a to mnie bardzo zaskoczyło. Chłodzenie też wyczyściłem i nic to nie dało. Zresztą gdyby był zakurzony to łapał by zadyszki w stresie ,a nie na pulpicie i nie tak że nagle dostaje +50 temperatury tylko raczej było by to rozłożone w czasie.

@yojo2

Zeskanowało , wykryło 16 złych obiektów usuneło , ale nie pomogło ;/

Znalazłem bliźniaczy temat. http://forum.pclab.pl/topic/948230-Karta-graficzna-mocno-si%C4%99-grzeje-bez-obci%C4%85%C5%BCania/

Wszystko jest tak jak u mnie . Wyłaczyłem internet i karta magicznie spada spowrotem do 40 stopni. Tylko teraz jak usunąć tego cholernego bitcoina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może pomocny będzie tutaj taki program ADW Cleaner , w zasadzie nie trzeba tego nawet instalować , wystarczy pobrać ze strony producenta aplikację i tak sobie śmigać . Kilka wirusów które gdzieś złapałem przegrało walkę z tym programem , także może i ten bitcoin nieszczęsny także. A sprawdzałeś Menadżer zadań? Być może tam sie ukrył pod postacią jakiejś dziwnie brzmiącej ""usługi''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...