Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Minecraft38

Rozwiązany: 2 Karty Graficzne i problem

Polecane posty

Witam, jestem posiadaczem laptopa hp pavilion dv7 6c70 el.Mam 2 karty graficzne : Intel HD(chyba 3000) i amd radeon 7690M XT . Problem jest taki : Ustawiam przełączanie na dynamiczne , włączam grę , program , albo benchmark i ilość fps jest większa na "oszczędzaniu energi " niż na wysokiej wydajności (oczywiście w amd catalyst'cie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować wyłączyć zintegrowaną kartę poprzez BIOS . Oczywiście nie wiem czy we wszystkich przypadkach to możliwe ale w ten sposób gdyby zadziałało nie będzie miał czegoś innego do wykrycia i będzie pracował na tym Radeonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącz się na tryb dynamiczny, bo sterowniki w tym przypadku są inne i będzie się to gryzło. Tu masz wyjaśnione jak ustawić sterowniki, żeby w odpowiednich aplikacjach używana była karta dedykowana. To samo menu otrzymasz po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na pulpit i wybraniu opcji przełączania grafiki.

Na liście w menu przełączania grafiki znajduje się kilka ostatnio otwartych aplikacji, więc najszybszy sposób, żeby ustawić odpowiedni tryb to:

1. Uruchomić aplikację.

2. Zamknąć aplikację.

3. Wejść do menu przełączania grafiki.

4. Ustawić odpowiedni tryb dla aplikacji.

5. Zapisać zmiany.

I tyle. AMD akurat ma to rozwiązane dosyć fajne i co ważniejsze to działa.

Z tego co się orientuje, jest ogólnie dużo problemów w laptopach gdzie trzeba przełączać karty zintegrowane z kartami AMD ;)

Źle się orientujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...