Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leo1992pl

Rozwiązany: Zła rodzielczość, złe kolory...

Polecane posty

Witam wszystkich.

Problem jest następujący:

http://imagizer.imag...7/4672/m4pt.jpg

Kolory jak widać, rozdzielczość 640x480. Karty graficznej nie widzi chociaż co jakiś czas wszystko wraca do normy, na jakieś 20-30minut. Karta graficzna została ostatnio wymieniona, jak polecono mi w serwisie komputerowym, bo jak powiedział mi pan "karta umarła śmiercią naturalną" a wytłumaczył to tak "dostała taką dawkę ciepła że bardzo szybko się nagrzewa teraz". No nic, wymieniłem i teraz znowu coś.

Niczego nie podkręcałem, komputer czyściłem co jakiś miesiąc.

Komputer:

płyta głowna Asus P7P55D

procesor intel i3 3,07Ghz

karta graf. nVidia gtx 560

ram 10gb kingstone hyprex

zasilacz chieftec GPS-550A

Win7 64bit

Pomocy :c!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helios98: przecież masz podane w pierwszym poście.

Osobiście bym zmierzył napięcia zasilaczowi pod obciążeniem, Chiefteki GPS z pierwszej serii miały problem ze stopniowo pogarszającą się stabilnością napięć, być może to dotyczy też i drugiej serii (GPS-550A to druga seria, GPS-550AB-A to pierwsza seria). Napięcia zmierzyć oczywiście multimetrem, nie programami ani w BIOSie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz program Display Driver Uninstaller.

http://www.wagnardmobile.com/DDU/

Wypakuj go do folderu na dysku.

Uruchom go i w pierwszym okienku kliknij OK a w następnym Tak, wtedy komputer zrestartuje się i uruchomi w trybie awaryjnym.

Gdy program już się uruchomi wybierz na górze okna NVIDIA, zaznacz wszystkie okienka po prawej stronie i kliknij opcję Wyczyść i restartuj. Po ponownym, normalnym uruchomieniu systemu zainstaluj sterowniki od karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...