Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amoryk

Rozdzielczość 1440x900

Polecane posty

Witam ostatnio zepsuł się mój stary monitor i, jako że nie mam na razie funduszy na zakup nowego, to postanowiłem pożyczyć od mojego znajomego Asusa VW192s. Niestety, w żaden sposób nie mogę na, nim wymusić rozdzielczości dla niego natywnej, czyli 1440x900. Kiedy w panelu sterowania klikam na listę wszystkich trybów, to mam dosłownie wszystkie rozdzielczośći zaczynając od 640x480 a skończywszy na 2560x1600, a nie mam właśnie tylko tej jednej natywnej rozdzielczości. Jeżeli ktoś zna rozwiązanie mojego problemu to będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Moja karta karta graficzna to GeForce GTX 770 2GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą próbowałem tego sposobu jednak obraz jest rozmyty a u dołu i góry pojawiają się czarne pasy.

Oprócz rozdzielczość mam jeszcze pytanie o zapach dobywający się z komputera. Mianowicie zauważyłem, że podczas wyjątkowo wymagających gier (Wiedźmin 2 + ubersampling) z pc wydobywa się zapach jakby rozgrzanego plastiku. Czy mam się zacząć martwić, czy jest to może całkowicie normalne w nowych komputerach i ten zapach z czasem przeminie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...