Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominik150

google nie działa na żadnej przeglarace

Polecane posty

mam problem z przeglądarkami , mianowicie na wszystkich przeglararkach : IE , Chrome i Firefoxie , nie działa google , facebook i inne , nie da sie nawet zobaczyć strony tytułowej google , za kazdym razem wychodzi ostrzeżenie :

Nie można połączyć się z prawdziwą witryną www.facebook.co

Coś zakłóca bezpieczne połączenie z www.facebook.com. ....

Nie można połączyć się z prawdziwą witryną www.google.pl

na firefoxie natomiast :

404

Not Found

If you wish to report this error page, please contact the website owner.

If you are the website owner: It is possible you have reached this page because the server has been misconfigured. If you were not expecting to see this page, please contact your hosting provider. If you do not know who your hosting provider is, you may be able to look it up by Googling "whois"and your domain name. This will tell you who your IP is registered to.

Note: Although this site is running LiteSpeed Web Server, it almost certainly has no other connection to LiteSpeed Technologies Inc. Please do not send email about this site or its contents to LiteSpeed Technologies Inc.

About LiteSpeed Web Server:

LiteSpeed Web Server is a high-performance Apache drop-in replacement. Web hosts use LiteSpeed Web Server to improve performance and stability and lower operating costs. If you would like to learn more about how LiteSpeed Web Server helps web hosts provide a better Internet experience, please visit here.

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

co ciekawe na niektóre strony mozna wejść jeśli wpisze ich pełen adres np : kwejk.pl . jebzdzidy.pl , o2.pl , ale wszędzie pisze że tożsamość jest niezwyryfikowana , albo brak szyfrowania ,

Próbowałem już róznych rzeczy tj : czasami jest problem z tymi certyfikatami jak jest zła data ustawinoa ale date mam dobrą

przeglądarki są zawsze zaktualizowane do najnowszej wersji , tak samo jak inne programy na komputerze

skanowałem AdwCleaner - wykrył kilka

Dałem pełne skanowanie Avastem - darmowa wersja , znalazł kilka wirusów , ale większosć pokrywała się z tymi umieszczonymi w kwarantanie przez adw : NSIS-Next-live-A

Windows32 Mobogenie - R , L , M ,N

skanowałem też Malwarebytes Anti-Malware - wykrył 1 infekcję

przeskanowałem przed chwila drugi raz avastem i nic już nie wykrył

problem zaczął występować dzisiaj , po tym jak wyłączyłem avasta i robiłem cos na internecie ,

problem nadal występuje a ja nie mam już w ogóle pojęcia co robić z tym , format komputera to ostateczność , byłbym wdzięczny za kazdą pomoc !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być jeden z tych problemów:

1.Internet. Wiele osób może siedzieć na tej samej sieci co ty (szczególnie mniejsi dostawcy mają kupione tylko kilka adresów IP). Podaj nazwę dostawcy internetu. Ewentualnie zmień na znanego dostawcę typu Orange, Plus itp.

2.System operacyjny. Może być przestarzały. Podaj nazwę systemu zainstalowanego na komputerze (np. Windows XP Service Pack 3). Często stare systemy mają słabe zabezpieczenia i hakerzy mogą zainfekować komputer, a w niektórych przypadkach nawet sieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...