Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygan

Problem z aktualizacją sterowników od karty graficznej HD6370M - ASUS K52J

Polecane posty

Podepnę się pod Twój temat, ponieważ mam identyczny problem do Twojego.. Również AMD (z nvdidią nigdy nie miało się problemów..) tyle, że ja mam HD 6370M a model lapka to Asus k52j. Ze strony producenta laptopa nie ma sensu, bo również są bodaj z 2010 roku... Natomiast u mnie problem pojawia się taki... sterowniki ściągniętę odpowiednie...instaluje się instaluje wyskakuje jakiś błąd, ekran się robi czarny, chociaż laptop się nie wyłącza a pod kątem można zauważyć że wszystko jest wyświetlane tylko jakby był nałożony czarna zasłona przez którą coś tam widać... Było ostrzeżenie, że może się wyłączyć to czekałem z 30min. nawet ale nic się nie podziało.. Gdy walnąłem reseta to ładuję się normalnie tylko, że jak przychodzi do wpisania hasła to również czarny ekran... Hasło wpisuję, słychać głoś że się załadował tylko oczywiście czarny ekran nadal...Przywracanie systemu trzeba zrobić...

Strach odinstalować teraz sterowniki od grafy, bo nie będę mógł zainstalować nowych a płytki oczywiśnie nie ma...

Stare gierki działają normalnie, natomiast tych nowszych to już nie mogę uruchomić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...