Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jedi17

Uplay - błąd podczas logowania

Polecane posty

Kupiłem dzisiaj Watch Dogs i po instalacji musiałem podpiąć grę pod UPlay. Zrobiłem co trzeba było i uruchomiłem grę. W menu głównym chciałem dodać klucz z pre-ordera, jednak dostałem error, że klucz został dodany. OK, myślę, sprawdzę w bibliotece. Zamiast biblioteki jednak ukazał mi sie error "Uplay odnotował nienaprawialny błąd i musi zostać zamknięty. Od tamtego zamknięcia UPlaya ten błąd pokazuje mi sie cały czas. Reinstall nic nie dał. W załączniku wrzucam screena, a tutaj kilka logów z których może da sie coś wyciągnąć (jednak to pozostaje poza moimi możliwościami :))

Proszę ludzie, dalibyście radę to ogarnąć jak najszybciej?

LOGI - http://tinyurl.com/pe9pem5

post-69629-0-66265300-1401214140_thumb.j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do problemu mam to samo, czasami mogę się zalogować offline a czasami jest okienko logowanie i nic się więcej nie dzieje, może to być spowodowane tym że teraz wszyscy ściągają Watch Dogsy, ja właśnie zamierzam zrobić to samo, ale nie wiem czy to się dzieję właśnie bo servery nie wytrzymują czy jest jakiś sposób na naprawę tego?

Proszę o szybką pomoc :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Uplay mial chyba jakies problemy, bo wiele osob nie moglo sie zalogowac. Sam w Black Flaga musialem grac w trybie offline. Sprawdzalem na necie status serwerow Ubi i wygladalo na to, ze sie rozlozyly. Jak cos to polecam te stronke:

http://www.isitdownrightnow.com/ubi.com.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wczoraj problem z zalogowaniem i pograniem w AC2, a przyczyna prosta: premiera Watch Dogs i wszyscy chcieli ściągnąć i pograć to się serwery zapchały. Dziś w miarę serwery działają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...