Skocz do zawartości

Hobbit

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
40 odpowiedzi na ten temat

Gość_kabura_*

Gość_kabura_*
  • Guests
Co sądzisz o grze Hobbit

Qbuś

Qbuś

Your neighbour

• Hall of FAme
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6229 postów
Piszę co prawda tylko po przejściu dema, ale coś napisać mogę wink.gif Najbardziej treściwie pisząć: gra dla dzieci. Cukierkowa grafika, koncepcja platformówki. Zdecydowanie nie jest to coś dla mnie. Będę omijał z daleka.

Dodany obrazek

Life's but a walking shadow, a poor player
That struts and frets his hour upon the stage
And then is heard no more. It is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury
Signifying nothing.

Cardinal

Cardinal

15 mins late

• Hall of FAme
  • 6440 postów
Platformówka. Hobbit Frodo. Cukierki waniliowe. Dla dzieci. Jest meeeega! To wszystko^^

Gość_the_Stranger_*

Gość_the_Stranger_*
  • Guests
Hm? Już jest demo Hobbita? To zupa! Proszę o adres!!

Gość_Radyan_*

Gość_Radyan_*
  • Guests
Ja jestem oburzony takim traktowaniem dzieł mistrz Tolkiena. Co oni zrobili z tej książki? Cukiereczkowatą gierkę dla małych dzieci. Nie wiem, może ta gra ma trafiać właśnie do nich i zachęcać do książki, ale ja i pewnir większość graczy wolałaby coś w mocniejszym klimacie.

+Mithrandir+

+Mithrandir+

Alkonauta

• Hall of FAme
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1808 postów
CYTAT(Cardinal)
Platformówka. Hobbit Frodo. Cukierki waniliowe. Dla dzieci. Jest meeeega! To wszystko^^

Cardi pomyliłeś postacie! to nie Frodo lecz Bilbo! wink.gif

A co do gry to zdecydowanie za cukierkowa i dla dzieci. Stanowczo popieram Radyana.
420 Reality

Qbuś

Qbuś

Your neighbour

• Hall of FAme
  • 6229 postów
Jak dla mnie Hobbit najlepiej nadaje się na przygodówkę. Najlepiej jakąś ręcznie rysowaną, oldskulówkę wink.gif Co wy na to? Cukerkom mówmy nie :!:

Dodany obrazek

Signifying nothing.

Cardinal

Cardinal

15 mins late

• Hall of FAme
  • 6440 postów
Czyli coś w guście point&click! Brzmi nieźle! Frodo point&clicka i zabija Nazgula^^ albo innego Saurona :D

CYTAT(Qbuś)
Cukerkom mówmy nie
Dlaczego? Te ze szpinakiem i flaczkami są bardzo dobre^^

CYTAT(Mithrandir)
Cardi pomyliłeś postacie! to nie Frodo lecz Bilbo!
Wszystkie te pokurcze są takie same... A poza tym kto to jest Bilbo? :P  Brzmi jak nazwa budyniu porzeczkowego^^

Gość_Goofy_*

Gość_Goofy_*
  • Guests
Powiedzcie gdzie moge znalezc demko??
A co do cukierkowej grafiki, to nie wiem czy to najlepsze rozwiazanie!!
Tolkien to nie bajki w stylu Jasia i Malgosi :P

Gość_the_Stranger_*

Gość_the_Stranger_*
  • Guests
Buuu.... a tak sie na hobba napaliłem... nie dlatego że lubie książke (ja wogóle Tolkiena nie lubie), ale liczyłem że nareszcie jakaś fajna platformówka na PieCyka... a tu guzik :( Pomine juz to ze jest to for children under the age of five ©, to jeszcze w dodatku koszmarne sterowanie (to ma być platformówka?!). A więc: "Lament with me, brother! Our great father is dead!", i z płaczem wracam do Crash Bandicoot 3 na PSX...

Qbuś

Qbuś

Your neighbour

• Hall of FAme
  • 6229 postów
CYTAT(the_Stranger)
...i z płaczem wracam do Crash Bandicoot 3 na PSX...

A ja do Croc'a na PC. Albo do Pandemonium. Ale bez płaczu wink.gif A demko jest na pewno na www.gamershell.com . Trzeba tylko poszukać wink.gif

Dodany obrazek

Signifying nothing.

Amadrienia

Amadrienia

Elf

• Hall of FAme
  • PipPipPipPipPipPip
  • 520 postów

Przypominam, że gra została zrobiona na podstawie "Hobbit, czyli tam i z powrotem", a więc książki adresowanej raczej do młodszych czytelników. To nie jest "Władca Pierścieni", pamiętajcie o tym.
Grałam trochę w demko i muszę powiedzieć, że gierka jest poprostu fajna. Mówię tak dlatego, bo lubię tego typu gry. Trochę dziwne sterowanie, walki powinny być łatwiejsze. I jeszcze coś miałam napisać... aha, trochę mnie wqurza, że w górę nie mogę spojrzeć. Nie wiem czemu, może złe sterowanie sobie ustawiłam... :oops:

Gość_Radyan_*

Gość_Radyan_*
  • Guests
Niby na podstawie Hobbita, ale i ta książka wcale nie jest taka "dla dzieci". Nie wiem jak innym, ale jak ja ją czytałem, to Smaug mnie raczej przestraszał niż rozśmieszał. ALe może to kwestia gustu, trudno powiedzieć. Moja niechęć może wynikać też z tego, że coś ostatnio czuję niechęć do przygodówek. Zresztą moim ideałem w tej kategorii jest Evil Twin. Jak widać klimaty skrajnie różne...

Arnie

Arnie

Moderator - Terminator

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4388 postów
No wlasnie. Tolkien pisal te ksiazke dla dzieci, wiec sie nie dziwcie, ze tak zostala potraktowana przez producenta. Chociaz ja wolalbym wersje "dla doroslych", bo tak to tej gry nie kupie.
A hobbit w przygodowce bylby niezly. Gdyby sie za to FunCom zabral, byloby super :)

Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia!

Gość_the_Stranger_*

Gość_the_Stranger_*
  • Guests
Mi tam wogóle fabuła wisi, może być nawet na podstawie Troskliwych Misiów... nie no, żartuje, ale fabuła Hobbita (nawet ta dziecięca wersja) mi pasuje, ja narzekam na okropne sterowanie i że to wogóle nie jest platformówka... no i te walki :evil: Kolejny niespełniony sen... we sleep, to wake up... we wake up, to sleep...

Gość_JHMN_*

Gość_JHMN_*
  • Guests
Cóż, to nie dla mnie. Argument już się pojawił - gra dla dzieci. A przecież można było zrobić z Hobbita grę dla starszych (według mnie).

Gość_FirE_*

Gość_FirE_*
  • Guests
Powiem tak: ksiażki nic, ale to nic nie przebije

Amadrienia

Amadrienia

Elf

• Hall of FAme
  • PipPipPipPipPipPip
  • 520 postów
CYTAT(FirE)
Powiem tak: ksiażki nic, ale to nic nie przebije

Świetna opinia :) Powinieneś za to dostać pięć walnięć gumowym kurczakiem. Sorki, ale nie mogłam się powstrzymać, tak jak Ty. Zastanów się porządnie zanim coś napiszesz, bo to ani opinia o grze, ani nawet porządna opinia o książce.

Gość_the_Stranger_*

Gość_the_Stranger_*
  • Guests
Skoro już zeszliśmy na temat książki, to żałuję że wykreślili Hobbita z listy lektur szkolnych. Mi tak szczerze książka za bardzo sie nie spodobała ale dobrze by było żeby na liście lektur było choć jedno fantasy... niech zgadne czemu wywalili- jest 1. dziecinna (nie bedziemy naszym dzieciom bajek kazac czytac), 2. brutalna (na pewno kogoś muszą zabić...), 3. Satanistyczna (Krasnoludy?! Hobbity?! Elfy?! Szatanizm! i rasizm w dodatku!), Niepoważna (fantastycznA? panie, my tu je musimy nauczyć twardego życia na ulicy!). Eh... gdyby była to lektura obowiązkowa, to kto wie, może zamiast zostania dresiarzem potencjalny uczeń zostałby maniakiem RPG (W S Z Y S T K O jest lepsze od bycia dresem).
A co wy o tym myślicie?

Amadrienia

Amadrienia

Elf

• Hall of FAme
  • PipPipPipPipPipPip
  • 520 postów
CYTAT(the_Stranger)
(...)
A co wy o tym myślicie?

Że to nie jest miejsce do rozmawiania o tym, tzn. kasiążce. Jeśli uda wam się połączyć to z rozmową o grze nie ma sprawy. Nie wiem jak to wykombinujecie, ale jak Polak chce to potrafi.
Rozmumiem, że cierpicie, bo nie ma tematów o książkach. Ja też cierpię, ale na razie należy się wstrzymać z offtopicowaniem i czekać aż coś zostanie stworzone, a zapowiedzi już były.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników