Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Owenek0811

Problem z monitorem?

Polecane posty

Witam. Mam dość dziwny prolem z monitorem. Dnia wczorajszego wieczorkiem gdy wyłączałem komputer obraz nagle zrobił się cały błękitny i był poszarpany (coś jak przywalić w niego młotkiem) i również nie mogłem go wyłączyć, nie pozostało mi nic innego jak odłączyc zasilanie od monitora. Następnego dnia (czyli dzisiaj) odpalam komputer a tu kolejna niespodzianka. Obraz jest ale o wiele ciemniejszy i jest rozmazany (coś jak człowiek z zdrowym wzrokiem założy okulay). Postanowiłem zabrać komputer i podłączyć do telewizora. Wszystko było okej po czym postanowiłem spowrotem podłączyć kompa do monitora lecz niestety obraz jest rozmazany, cięzko jest się doczytać literek. Początkowo myślałem, że jest to problem z kartą graficzną lecz teraz jestem niemal pewien, że monitor prawdopodobnie "umiera". Co wy o tym sądzicie?

Z Góry dziękuję za odpowiedzi :)

PS

Nie wiem czy będzie to widzoczne na screenie który dodałem

post-926259-0-20434600-1400756184_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na screenie chyba nic nie widać. Skoro obraz na telewizorze wyświetla się poprawnie, wina leży prawie na pewno po stronie monitora. Ale żeby mieć pewność - zanieś monitor do jakiegoś kumpla i podłącz do jego kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam kolejny problem, nawet 2 :D Zakupiłem nowy monitor, wszystko było okej lecz od na początku tego tygodnia pojawił się pierwszy problem z obrazem (nie ma sensu się rozpisywać poniżej jest link na youtube). Drugi pojawił się dopiero dzisiaj. Obraz na monitorze "pulsuje" skacze. I Teraz nie wiem czy trafił mi się wadliwy monitor, czy grafika wysiada.

https://www.youtube.com/watch?v=uMWfSu7oGl4&feature=youtu.be

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...