Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2014

Polecane posty

Strategie lubie ;) lecz gra niezbyt mi znana.

Mimo ,iż kupuje dla zawartości na papierze miłym dodatkiem jest ten STEAM ,gdyż lubię moją biblioteczkę powiększać ;)

Panowie STEAM to tylko plus potem można bardzo łatwo nawet sprzedać te konto z zawartością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie - gra raczej nie z mojej beczki. No ale cóż - czekam na dwa kolejne pełniaki. A jak wiadomo, ten ostatni jest zazwyczaj prawdziwym numerem jeden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, gatunek mi odpowiada, ale pelniaka nie zainstaluje. Wciaz mam kila innych gier do przejscia, a z wolnym czasem na granie krucho...

@Przemos277

A w przyszlosci zamiast sobie kupic jakies fajne, sportowe auto pewnie sobie kupisz 12 maluchow i 5 tico i tez bedziesz sie cieszyc? ;) Ilosc nie zawsze idzie w parze z jakoscia, a te dwa pelniaki na Steam to rownie dobrze moze byc taka kaszana, ze az wstyd bedzie ja miec w bibliotece gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale akurat IMO to sa fajne gierki...

Dlatego napisalem w "moze byc", a nie "pewnie beda". Dajcie Frozen Synapse i Broken Age i przynajmniej 17% czytelnikow bedzie zadowolona (w tym ja :P). ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, gatunek mi odpowiada, ale pelniaka nie zainstaluje. Wciaz mam kila innych gier do przejscia, a z wolnym czasem na granie krucho...

@Przemos277

A w przyszlosci zamiast sobie kupic jakies fajne, sportowe auto pewnie sobie kupisz 12 maluchow i 5 tico i tez bedziesz sie cieszyc? wink_prosty.gif Ilosc nie zawsze idzie w parze z jakoscia, a te dwa pelniaki na Steam to rownie dobrze moze byc taka kaszana, ze az wstyd bedzie ja miec w bibliotece gier.

Nie mogę się zgodzić z twoją wypowiedzią :)

Mówimy tu o paru złotych a nie o paru tysiącach to raz.

Trudno mi porównać samochód do gry, kupując samochód musisz się liczyć z ciągłą eksploracja zniszczy jego jakość.Czy gra mimo użytkowania traci na czymś ? Oczywiście musimy uwzględnić rozwój technologiczny (Gdzie w mechanice tez występuje - No to mamy jedną wspólną rzecz, która występuje hmm WSZĘDZIE)

Uważam, iż STEAM jest niezłą opcją dla graczy, gdzie potem możesz odsprzedać kupione czy otrzymane gry.

Dwie gry na STEAM za 16 zł? - tuż to darmocha patrząc na cenę tych "x" gier w sklepie STEAM (taa powtarzam się)

Moja wypowiedz nie miała na celu w żadnym stopniu Cie obrazić tylko lekko sprostować.

Pozdrawiam Arex

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Patrician 4" - byłaby to ciekawa (dla mnie) gra, gdyby nie to że wymaga internetu ... Tzn. - nie mam nic przeciwko Steamowi lub UPlay, ale zakładanie "pięćdziesięciu" różnych kont (w tym przypadku Kalypso), jakoś mnie odstręcza ...

Mam tak samo.Ciekawią mnie też 2 pozostałe pełniaki.To chyba 1 numer w histori w którym wszystkie pełniaki wymagają internetu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie Kalypso Media z pewnością bym zagrał... Sam jestem zwolennikiem Steama, ale jak to już ktoś napisał: Nie uśmiecha mi się zakładanie pięćdziesięciu różnych kont(zwłaszcza w celu aktywacji tylko jednej gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale... kto w dzisiejszych czasach nie ma dostępu do Internetu? Stało się to tak powszechne jak... woda. Sam pełniak (nawet jak na trzeci) jest w sam raz, a strategie sobie lubuję. A chyba dobrze zdobywać achievementy/rzeczy do ekwipunku Steam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...