Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubro

E3 2014

Polecane posty

FORUM ACTIONUM E3 OFFICIAL THREAD

Otwieram coroczny temat do spekulacji i ewentualnego hajpu, jeśli ktoś ma na to siłę. Czasu jest jeszcze sporo, bo to 3 tygodnie z hakiem, ale zaczyna się wszystko wylewać, więc dobrze byłoby mieć temat, gdzie można wyrazić swoją radość lub żal jeszcze przed startem.

A kiedy startujemy? 9 czerwca.

Najpierw na scenę wyjdzie Microsoft, który od ostatniego występu w Los Angeles diametralnie zmienił wizerunek swojego sprzętu do grania. Nic nie pozostało z zapowiedzi stworzenia wielkiego centrum domowej rozrywki, a Xbox One stał się "tylko" konsolą do gier. Czy jednak nie o to tutaj chodzi? No i właśnie grami na stać konferencja Microsoftu. Machinę ma prowadzić hydra z logiem Halo. O Halo 5: Guardians już wiemy. Czy plotki o zestawie czterech numerowanych odsłon serii okażą się prawdziwe? Ponadto wielu po cichu liczy na pierwsze szczegóły Gears of War, którego jedynym właścicielem stał się niedawno Microsoft. Dostaniemy raport dotyczący prac nad grą? Wspaniały trailer CG? Odświeżona kwadrologia na nowy sprzęt? Wśród innych zapowiedzianych już gier wszyscy czekamy na pierwsze prawdziwe prezentacje D4, Quantum Break oraz Fable Legends. Z pewnością dostaniemy również nowe informacje na temat Sunset Overdrive i Project Spark. Najprawdopodobniejszymi zapowiedziami gier ze znanych serii są z pewnością Forza Horizon 2 oraz Crackdown 3. Niewykluczone, że dostaniemy również zupełnie nowe gry oraz produkcje, którymi Microsoft zechce podbić Japonię. To i wiele więcej już o 18:30.

Po krótkiej przerwie w blasku reflektorów stanie ulubieniec publiczności - Electronic Arts. Największy growy wydawca zapowiada jak co roku wielki show. Co zobaczymy na pewno? Nowy Star Wars: Battlefront od DICE, standardowa paczka gier sportowych, premierowy trailer EA Sports UFC, Dragon Age Inquisition oraz czwartą odsłonę lubianej serii The Sims. Można spodziewać się również Mirror's Edge oraz Dawngate - spojrzenia EA na popularny gatunek MOBA, które jest obecnie w fazie beta. Reszta to spekulacje. Co będzie tegorocznym dużym shooterem EA? Czy brak Need for Speeda w tym roku oznacza smutne świętowanie 20. urodzin serii? Czy seria Mass Effect wróci już w teraz? Co jeszcze z licencją Star Wars majstruje Electronic Arts? Na te i inne pytania dostaniemy odpowiedź już o 21:00.

Zmęczeni? Kubek z kawą w dłoni? Dobrze, bo pociąg* nie zwalnia. O północy Ubisoft wytacza działa. Dwie odsłony Assassin's Creed, Far Cry IV, The Crew, Just Dance 2015 oraz Tom Clancy's The Division? to już potężna dawka mocnych wrażeń. Nie można również zapominać o zaangażowaniu francuskiej firmy w mniejsze produkcje typu Valiant Hearts. Wszyscy również zastanawiamy się czy zobaczymy po latach Brothers in Arms: Furious 4 oraz Rainbow Six: Patriots. W otchłani wyłania się również chęć ponownego sięgnięcia po Księcia Persji oraz Beyond Good&Evil 2. Także granie wyłącznie PCtowe jest zauważane przez Ubisoft, który wystartował w ciągu ostatniego roku Might&MagicX oraz The Mighty Quest for Epic Loot, a także znacząco rozwinął ideę Mania Planet dzięki Shootmanii i nowym odsłonom Trackmanii.

Jeszcze tutaj jesteście? Naprawdę? No dobra. 3:00 - Sony i Playstation. Standardowy początek z numerkami w tle i gadka o tym, że PS3 jest dalej żywe. Czy zobaczymy jednak Personę 5? Śmiem wątpić. Czekajcie... Czy jest na sali lekarz? Tracimy Vitę. BANG! W tym miejscu powinien pojawić się szereg zapowiedzi, ale jeśli usłyszymy o Gravity Rush 2 to będziemy mieli szczęście. Czas na danie główne i Playstation 4. DriveClub, The Last of Us Remaster, Planetside 2 i The Order 1886 to pewne punkty programu. Po cichu można też liczyć na Uncharted. Z pewnością zobaczymy też Project Morpheus oraz całą taczkę gier niezależnych. Potencjalne zapowiedzi? Project Beast od From Software, który wzbudził ostatnio wielkie emocje oraz wspominane przez Shu Yoshidę gry od Bend, Guerilla i Media Molecule. Wyciąganie z grobu? Until Dawn oraz The Last Guardian (BELIEVE).

Długa noc? 10 czerwca dobrze wypocznijcie, bo o 18:00 Nintendo rozpoczyna swój E3 Direct. O Super Smash Bros, rimejkach Pokemon Ruby i Sapphire, X, Bayo 2 i Hyrule Warriors usłyszymy na pewno. Co oprócz tego? Wiele osób czeka na dużą Zeldę na WiiU oraz enigmatyczne nowe IP od Shigeru Miyamoto. Być może dowiemy się gdzie jest Yarn Yoshi oraz SMTxFE? Może Majora's Mask 3DS? Tajemnicze QoL? E3 Direct nie będzie długi, ale z pewnością będzie wypakowany zawartością po brzegi.

Te 5 konferencji to jednak nie wszystko. Większość dużych wydawców przywiezie swoje giwery. 2K ma swoje gry sportowe, Borderlands: The Pre-Sequel, Civilization: Beyond Earth oraz Evolve. Square Enix to FF XV, Kingdom Hearts 2,5 oraz 3, Nosgoth oraz Bravely Second. Capcom przywiezie Deep Down, Monster Hunter 4 Ultimate i Ultra Street Fighter. Bethesda przywiezie The Evil Within oraz Dooma 4. Activision ma Call of Duty: Advanced Warfare, Destiny, Diablo 3: Ultimate Evil Edition oraz Skylanders. Oprócz tego Wiedźmin 3, Alien Isolation, Batman Arkham Knight, Shadow of Mordor, Metal Gear Solid 5, Project Cars i inne, których zliczyć i wymienić się dosłownie nie da.

Tyle gier łojezu.

*typowy biedny polski hype train

MDVvhPb.jpg

Dajcie mi znać jak chcecie, żeby was do niego wrzucić. Jak macie jakieś życzenie dotyczące konkretnego miejsca to je wskażcie. wink_prosty.gif

Better Hype Train by Sergi.

B83jicI.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybijam pieczątkę z kapusty - można dyskutować o nadchodzącym E3 a jedyny, naprawdę drobny zarzut jaki mogę mieć do autora to brak linkaczy do streamów, jednak w tamtym roku parę zapasowych się przydało gdy jeden ze strumieni padł ;)

Jak zawsze liczę, że nacisk będzie przede wszystkim postawiony na gry i może po drodze wcisną jakąś niespodziankę (która nie "wyciekła" przed imprezą). Poza tym na razie mam ciężką rozkminę czy będzie warto zarywać noc dla konferencji Sony...

Ale idea sztimowego czata, dla mnie, nadal aktualna ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak linkaczy do streamów

Got it. Problem w tym, że nikt jeszcze oficjalnie nie potwierdził gdzie to można będzie oglądać. Jasne, że mógłbym wkleić zeszłoroczne linki, bo na GameTrailers, oficjalnych kanałach BIG5, Gamespocie, itp będzie to samo co każdego roku. Zrobię to i wkleję do pierwszego posta jednak dopiero tuż przed konferencjami.

A chat to jasne, że trzeba rozkręcić. Fajnie byłoby jakby pojawiło się jak najwięcej osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę że WB wyjaśni, czy w odstępie tygodnia wyjdą ich gry, czyli Shadow of Mordor i Batman: Arkham Knight, czy też na Batmana będzie trzeba poczekać dłużej.

Z Wiedźmina 3 mam nadzieję na gameplay i info, jaki PC powinien grę spokojnie obsłużyć (a jeśli konkretu nie będzie, to przynajmniej niech przybliżą specyfikację, do której chcą grę zoptymalizować).

W sprawie Ultra Street Fightera i generalnie gier Capcomu, to mam nadzieję, że wyjaśnią, jak przewidują i jakie gry idą w kierunku Steam z platformy GFWL.

Co do Dooma 4 to ciekaw byłbym czegokolwiek o tym. No i trochę więcej niech devsi powiedzą o Borderlands: The Pre-Sequel oraz Civilization: Beyond Earth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największych petard, czyli Beyond Good&Evil 2*, The Last Guardian** i Uncharted (chociaż kto wie) pewnie nie zobaczymy. Gears of War wg. Fergussona też jest w bardzo wczesnej fazie. Ale i bez tego jest fura ciekawych rzeczy.

Na sztimowy czat się piszę, mój profil.

* - Szanse takie jak przy HL3.

** - Ciut wyższe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potwierdzą się plotki z obozów Sony i MS, to będzie iście epickie E3 i jedne z najlepszych od wielu lat. Do tego nie zdziwię się jeśli z czymś nowym wyskoczyłby Ubisoft, który lubi i potrafi na takich imprezach zaskakiwać. Liczę też na nowe fascynujące info i gameplaye z FF XV i KH3 prosto od samego Square oraz Phantom Pain od największego trolla w branży. Z obozu EA chętnie dowiem się czegoś na temat nowego Battlefronta. Nadszedł też chyba czas na zapowiedź nowego "Efektu Masy". W tym roku mamy premierę Dragon Age, a nie sądzę, by w przyszłym roku miała powstać pustka, więc EA będzie chciało ją zapełnić właśnie nowym Mass Effectem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

Co do linkaczy do streamów to spoko, po prostu źle założyłem, że już teraz wiadomo dokładnie gdzie będzie można imprezę oglądać (poza ofc paroma pewniakami jak oficjalna strona Microsoftu, Sony itd. :))

A jeśli możesz to... dorzuć mego avatara do biednego hajp trainu gdzieś na przód z racji bycia zatwierdzającym temat :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej liczę na konferencję Sony.

Jak zapewne wiele osób, planuję zakup next-gena w okolicach jesieni. Microsoft zaoferuje mi Sunset Overdrive, zestaw odświeżonych Halo, Forzę Horizon 2 (te plotki uznaję już właściwie za fakty ;P) i zapewne Quantum Break (choć to pewnie przesuną na 2015). Sony na PS4 ma na razie tylko The Order i Driveclub... Więc liczę na zapowiedzi ciekawych exclusive'ów. Albo PS4 poczeka grzecznie na swoją kolej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie liczyłem na kolejnego Fallouta, jednak po wypowiedziach Todd'a Howard'a nie robię sobie wielkiej nadziei...

- Pracujemy nad czymś, i to już od jakiegoś czasu. Zanim jednak będziemy mogli o tym rozmawiać, trochę wody w rzece jeszcze upłynie. Chcemy wszystkich zaskoczyć i wybrać taki moment na ogłoszenie, by uczynić go wyjątkowym dla wszystkich - tak o planach dotyczących zapowiedzi nowej gry Bethesdy mówi Todd Howard.

- Nadal zresztą majstrujemy. Prawda jest jednak taka, że jesteśmy tym naprawdę podekscytowani. Rzeczy, które jesteśmy w stanie robić na współczesnych pecetach i konsolach nowej generacji, z taką ilością pamięci... Jesteśmy bardzo, ale to bardzo podekscytowani możliwościami, jakie się przed nami otworzyły - dodał przedstawiciel Bethesdy.

Źródło: gram.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc liczę na zapowiedzi ciekawych exclusive'ów.

IMO u MS zapowiedzi będzie więcej (dużo więcej). MS już w zeszłym roku zapowiadał gry na 2015 (Halo, QB, Fable Legends), więc nie zdziwię się jeśli i tym razem zaczną rzucać CG trailery gier na 2016 (Nagano, Crackdown 3, jakieś nowe IP). Z tego też względu myślę, że MS może przemycić coś od 3rd party nawet jeśli te gry nie są gotowe. Stąd dalej się trzymam tego Fallouta 4.

Zresztą wszyscy w zeszłym roku puszczali gry, których jeszcze długo nie będzie. Battlefront, Mirror's Edge, Division czy The Order*.

*Mój nowy bet - The Order w 2015.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że u MS będzie więcej. Ale mi konkretnie chodzi o zapowiedzi niespodziewanych exów na Q3/Q4 2014. Jeżeli faktycznie The Order się przesunie na 2015, to tym łatwiejszy będę miał wybór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubro? Teraz tak się bawi polska szlachta.

UsJ7mUl.jpg

trollface.gif

Z tego wszystkiego najbardziej interesuje mnie może Dragon Age: Inquisition, a jako, że nie jest ściśle związane z poprzednikami, to dam mu szansę. DA1 był zbyt taktyczny dla mnie, zdecydowanie wolę Action cRPG pokroju Wiedźmina 2, jeżeli chodzi o styl walki.

Mirrors Edge - ohwow, w czasach, kiedy gry robią na mnie coraz mniejsze wrażenie i coraz bardziej nudzą to prawdziwa perełka (17 lat giercowania na samym PC robi swoje, a wcześniej był jeszcze SNES/Pegasus). ME ma szansę poprawić błędy poprzednika, a więc stać się grą bliską ideału: świeżą, wciągającą, napakowaną akcją i wbijającą w fotel poziomem gameplayu.

Czy seria Mass Effect wróci już w teraz?

Nope, dude. Stawiam na IV kwartał 2015 - najwcześniej. Ciekawe, czy będzie warto tyle czekać, IMO ciężko będzie przebić poziom trylogii (ze wszystkimi wadami poszczególnych części).

Ubisoft - The Crew szykuje się na ciekawą samochodówkę, a takich nigdy za mało. TC The Division jaram się od zapowiedzi, ale mam minimalne obawy co do rozbieżności między pierwszymi zapowiedziami (superhipermegahit z grafiką jak ze zdjęcia) a stanem faktycznym w dniu premiery.

Nintendo? Who cares. Na pewno nie ja, wałkują to samo od +-30 lat. Trollmode offline.

The Evil Within

Doom (4)

Wiedźmin 3

Alien Isolation

Batman Arkham Knight

Shadow of Mordor

Metal Gear Solid 5

> Love it all.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego najbardziej interesuje mnie może Dragon Age: Inquisition, a jako, że nie jest ściśle związane z poprzednikami, to dam mu szansę. DA1 był zbyt taktyczny dla mnie, zdecydowanie wolę Action cRPG pokroju Wiedźmina 2, jeżeli chodzi o styl walki.

Jeśli wierzyć Bioware walka wInquisition być kombinacją tej z dwóch poprzednich części, nie wydaje mi się aby wyszło z tego coś podobnego do Wiedźmina.

W tej chwili najbardziej ciekawi mnie kilka gier, które ma z zanadrzu Nintendo. Bayonetta 2 ma mieć premierę w Japonii tego lata, lokalizacja nie powinna długo zająć. Pewnie dowiemy się w końcu jaki tytuł ma X, liczę także na jakiekolwiek informacje o SMTxFE. Skoro tytuł jest wydawany przez Nintendo to powinien trafić na nasz kontynent w rozsądnym czasie (przynajmniej w porównaniu do innych gier Atlus-a).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka była już pokazywana w nieoficjalnych materiałach:

A propos EA, ta konferencja jakoś niezbyt mnie interesuje. Mirror's Edge jest jeszcze zbyt odległe, a nie sądzę, że Battlefield nowy przyciągnie moją uwagę. Mam dosyć tej marki chwilowo. Na nowości też nie liczę, pewnie zrobią coś ze Star Wars.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA to będzie miód. Duży, soczysty gameplay z DAI jako danie główne, ale oprócz tego czekam na zapowiedź starwarsowej gry od Visceral, nowych projektów BioWare (Mass Effect 4 nie jest jedynym, co pichcą - przypominam, że studio w Montrealu przejęło ME, a w kwaterze głównej w Edmonton dalej znajdują się dwa zespoły, z czego tylko jeden tworzy DAI). Rzut okiem na Mirror's Edge też byłby czymś miłym, a i Simsami 4 nie pogardzę.

MS... bring it on. Ostatnia szansa zielonych do przekonania mnie, żebym pozostał w ich obozie. Za PS4 przemawia rozsądek i doświadczenie, ale MS ma, cholera, dobre argumenty w postaci gier. Czy to Fable Legends, czy Sunset Overdrive, czy Quantum Break, czy D4, czy Halo czy Gearsy czy SPARK - jaram się. Prężyć się i pokazywać dobry stuff, no i zapowiadać następny!

Inne konferencje już mnie tak bardzo nie interesują. Nie sądzę, żeby Sony pokazało coś, co mnie faktycznie zaciekawi - chyba że zobaczymy już solidny kawałek Uncharted 4. Tak to rzucę okiem na The Order i westchnę, że Japończycy zrobili dobrą konsolę, ale naprawdę interesujące mnie gry pewnie znowu pojawią się, jak już kupię Xboksa. O Ubi nie chce mi sie myśleć. Co roku liczę na ich konferencję i na PoPa i BG&E2. Mam już dość. Ciekawi mnie tylko miejscówka AC Comet, chociaż przy Black Flag seria przejada się i mi.

Natomiast liczę na niespodzianki multiplatformowe. Szczególnie nadzieje wiążę z Fallout 4 i Deus Ex Mankind Divided (już najwyższy czas!). Nie zdziwiłbym się również Dishonored 2, nowym BioShockiem od 2K czy Mafią III. Jeśli nie na E3, to myślę że większość - jeśli nie wszystkie - z tej piątki powinna zostać zapowiedzianych (a może i wyjść) w przeciągu roku, so... niech się dzieje teraz!

Z rzeczy zapowiedzianych, ale jeszcze niewspomnianych - ciekawi mnie stoisko Telltale. Obstawiam solidny trailer Tales from Borderlands i kwartalną datę premiery. Może będzie też GoT z nowym teaserem, żeby przyznać, że gra przesunięta na 2015 i w zamian powiedzieć już mniej więcej o czym będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawniania nowych projektów przed E3 ciąg dalszy. W sieci pojawiła się ciekawa stronka z zegarem odliczającym czas do 30 maja związana z tajemniczo brzmiącym tytułem Project V1. W kodzie strony widnieje ciekawa informacja o prawdopodobnych platformach tego tytułu :

"keywords" content="PS4, PS3, Xbox360, XboxONE, PSvita, 3DS, Sony, Microsoft, Nintendo, PC, consoles, games, videogames, Wii, WiiU"

Trochę, tego dużo, ale raczej nie wygląda to na mistyfikację, tym bardziej, że w sieci pojawiło się także kilka plakatów z grafiką i datą 30 maja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubro, I'm gettin' into the hype train!

Chciałbym zobaczyć porządny zestaw ratowniczy dla Vity. Po prostu chciałbym tą konsolę mieć i grać na niej w dobre gry, ale teraz nie ma żadnej, która przekonałaby mnie do zakupu. Nawet Teraway to tylko śmierdzący każualem bonus, do tego Uncharted z niższej półki i Assasin z tej samej. Killzone w tej wersji mnie niespecjalnie kręci. Not very promising.

Zelda nie może być jedyną dużą nowością na Wii U. To oznaczałoby ubogie plany, kompletnie mi nie w smak. Trzymam kciuki ostatkami nadzieji za Ubisoft na Wii U. Po co ja je trzymam? Watch Dogs na jesień jest wystarczająco wymownym kopem w tyłek. Zresztą coraz bardziej jestem na to wszystko wkurzony. Mogę kupić na PC i pogarbić się przy laptopie z myszką w łapie, ale... ghhh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Nie wiem... może jacyś mega zapaleni fani przesiadujący godzinami w najciemniejszych zakamarkach internetu mogą podejrzewać o jaką grę chodzi, ale jeśli o mnie chodzi to zanim zacznę się czymkolwiek hajpować chciałbym chociaż wiedzieć o co biega z daną produkcją :P

Cóż, w ostateczności odpowiedź poznamy za parę dni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie, że o niektórych zapowiedziach dowiemy się przed E3. Boon ostatnio ćwierkał fotkę Lincolna MKX i teraz nie wiadomo czy chodzi MK10 czy MKx"cośtam" np. MKvsDCU2. Teraz ten V1. Cool. Po tym jak goście z Judges' Week pisali, że to E3 może nie być tak wielkie jak się spodziewamy trochę zmieniłem poziom hajpu. Do tego doniesienia o tym, że QB wyszedł dopiero z pre-produkcji, 2015 dla Division jest "nadmiernie pozytywną prognozą", thuwaye, shinobi, mortimery też ćwierkają, że 2014 jest rozgrzewką, itp. wskazują, że takie małe niespodzianki mogą wyjść na pierwszy plan. Cool.

Meanwhile duże newsy - pomimo, że CDPR się zajmuje ostatnio PRową gadką wypominając innym prowadzenie PRowej gadki, to się jaram.

W kodzie strony widnieje ciekawa informacja o prawdopodobnych platformach tego tytułu

Placeholder. Niemożliwe, że gra trafi na martwe platformy typu Vita i WiiU. ;p

Chciałbym zobaczyć porządny zestaw ratowniczy dla Vity.

Bez szans. Vita to maszyna do gier indie, cotygodniowych zrzutów japońskiego stuffu i remote play. Sam osobiście to sobie cenię, ale na duże gry nie ma co liczyć i nawet wolałbym, że Gravity Rush 2 przeskoczyło na PS4, Freedom Wars dostało port, a ewentualne Soul Sacrifice 2 było PS4-only. Niech Vita zostanie domem dla dziwnych gier z JP typu Demon Gaze.

Train refreshed. Jump in.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie Wii U martwą platformą jest jednak trochę nie na miejscu. Ostatnio w Japonii sprzedało tyle samo co PS4 (beznadziejny tydzień), niedługo wychodzi killer i takie tam.

Dlaczego byś chciał, żeby Vita pozostała zwykłym akcesorium i konsolą dla Japończyków? To świetna konsola jako sprzęt, tyle że bez gier. Gdyby miała choć połowę tego co 3DS sprzedawałaby się bosko. Wizja Nintendo jako jedynej firmy na rynku handheldów jest... trochę dziwna. Monopol? Dyktowanie ewolucji handheldów? Raj dla Big N.

PS. Damn it, przez ten twój avatar każde zdjęcie solid snake z GZ kojarzy mi się z tobą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że bez gier. Gdyby miała choć połowę tego co 3DS sprzedawałaby się bosko

Vita na wiki - As of May 22, 2014 there are currently 571 total games on this list.

3DS na wiki - There are currently 504 games on this list as of April 8, 2014.

#rekt

Nintendo się tym monopolem nie nacieszy, bo rynek wysycha. 3DS i Vita razem w toku swojego żywota będą miały problem z przebiciem numerków tylko PSP. Offtop trochę nvm.

EDIT:

lineup Ubi:

Assassin's Creed Unity (Fall 2014)

Far Cry 4 (November 2014)

The Division (2015)

The Crew (Fall 2014)

Valiant Hearts: The Great War (June 2014)

Others unannounced games.

Aisha Tyler

Będzie na twitchu i youtube

Also patenty Nintendo wskazują, że WiiU Music, więc pewnie to zajmie im 10 minut z 40 na E3 Direct. Never forget.

Teraz jeszcze 20 minut Wonderbooka 2 u Sony i 30 Kinectimals 3: Now with Mice! i będzie videogames.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow

Hype to dużo powiedziane, ale nie powiem, że ta stronka mnie nie intryguje. Może się okazać, że to jeden wielki pic na wodę, ale warto było o tym wspomnieć :P

@WiiU

Błagam, nie zaczynajmy od początku :D

@Ubi

Dziwne, że nie wymienili AC:Comet. Czyżby wycofali się z tego "szalonego" pomysłu wydania dwóch assassynów na jesień ? Samo Unity, FC4 i The Crew to już solidna paczka tytułów, więc może go sobie odpuszczą.

@lubro

Widzę, że jeszcze po Twojej prawicy jest miejsce, więc chętnie wsiądę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

Chodzi mi o: nie indie, nie Japanese only, nie średniaki. Nie zaprzeczysz, że 3DS to konsola z lepszą biblioteką.

Rynek raczej nie wysycha, bo nie ma prawa. Prawdziwi gracze i tak się w handhelda zaopatrzą. Poza tym siódma generacja była dziwacznym i nienaturalnym bum na rynku konsol. Głównie przez każuali, którzy nie odróżniają arcydzieł i majstersztyków od pierdół na smartphony.

Nie chcę mi się wierzyć w Wii music U. Taką klapę trzeba porzucić. Poza tym Nintendo planuje chyba parę eventów. Obił mi się o oczy tekst o porannej prezentacji tajemniczej gry na 3DSa.

@Ubi

Ja na ostatnim E3:

The Crew will be launching on PS4 <please, Wii U, please> XboxOne <i> PC. <Damn it!>

Chciałbym, aby choć jeden Assasyn trafił na Wii U, ale czy to możliwe?

PS. Biedny Orchi, połową z okna wystaje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do pociągu. ;)

Ja mam nadzieję (puf, jestem przekonany), że dostaniemy solidny trailer do Far Cry 4. Mam też nadzieję na kolejny gameplay/trailer z The Division, coś o Battlefroncie, nadzieja na jakieś kolejne dobre zaskoczenie od Ubisoftu, oraz - oczywiście - Fallout 4, ale to tylko nadzieja, raczej wątpliwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o: nie indie, nie Japanese only, nie średniaki.

Chodziło ci o to, że nie ma gier. Gry są.

Chodziło ci o to, że gdyby Vita miała połowę tego co 3DS to by się sprzedawała cudownie. Vita ma więcej gier.

Masz rację, że 3DS ma więcej Pokemonów i Mario niż Vita.

Rynek raczej nie wysycha, bo nie ma prawa.

Weź proszę cię i jak coś piszesz to się oprzyj o numerki. A te są proste. 3DS i Vita nie osiągną popularności samego PSP. Zostaje jeszcze 150kk DSów. Niewykonalne. Z tymi "każualami" też nie trafiłeś, bo to właśnie teraz ludzie kupują 3DS dla 3~4 gier (patrz staty Nintendo), podczas gdy DS miał attach ratio rzędu 6~7 (te same staty).

"E3 thread"

Chciałbym, aby choć jeden Assasyn trafił na Wii U, ale czy to możliwe?

Nie.

"We won't be showing off any Nintendo games at E3 this year," a Ubisoft representative said

@Glock - done

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...