Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KafarPL

Oculus Rift a specyfikacja peceta

Polecane posty

Pytanie dosyć nietypowe

Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu nad odłożeniem kaski na Rifta i zakupieniu go gdy pojawi się wersja konsumencka

Wszystko fajnie i pięknie ale nagle przyszła mi do głowy myśl - czy używanie Rifta wymaga uber pro kompa czy nie ?

Pogrzebałem trochę w internecie ale info specjalnie dużo nie ma więc zapytam tutaj - a nuż ktoś ma DK2 Rifta i coś wie na ten temat

Mianowicie w moim pececie mam Radeona HD7750 1Gb i Phenoma II X4 965. Do tego 4 giga ramu DDR2. Minimalne wymagania podane w supporcie nie precyzują nic pod względem sprzętu - tyle jest tam napisane że PC musi być pod Win7+, mieć 2 USB i cośtam jeszcze. O samym procku ani karcie ani słowa.

Proste pytanko - czy wystarczy to do komfortowego grania z użyciem Rifta ? Generalnie nie mam problemów z odpaleniem jakiejkolwiek gry, wszystko śmiga w 1920x1080 bez problemów na medium albo high. Czasem dla komfortu zmieniam rozdziałkę na 1600x900 (osobiście nie widzę wielkiej różnicy w tej a full HD) i też płynnie chodzą produkcje

Muszę się generalnie rozeznać w temacie żeby się w przyszłości nie okazało że kupię sprzęt z którym mój PC będzie miał problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...