Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gutek90

Steam i PaySafeCard - Pytanie od amatora

Polecane posty

Cześć. Mam pytanie dotyczące płatności PaySafeCard. Chcę zakupić sobie doładowanie za 50 zł i dopiero pierwszy raz zaczynam przygodę z taką płatnością. Mam takie pytania:

- Czy jest możliwość doładowania tej sumy do mojego zerowego portfela Steam?

- Załóżmy, że doładuję i wybiorę sumę 10 euro, wyjdzie ok. 42 zł. Co zrobić z pozostałą sumą? Jest taka możliwość, abym te 7-8 zł co będzie z kodu ponownie wpisać, jak np. kupię grę? Czy jednak kod będzie już nieważny?

- Rynek sprzedaży Steam będzie dopiero aktywny za miesiąc, jeśli np. kupiłbym dziś coś?

No to chyba tyle wink_prosty.gif. Jeśli ktoś ma porady dotyczące jeszcze takiej płatności, to będę czekał na odpowiedzi. Dzięki przyjaciele i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, widzę że jest możliwość doładowania portfela przez PSC. Oczywiście tylko konkretnymi kwotami.

2. Kody są wielorazowe. Jeśli trafi się jakaś promocja na grę i te 8zł starczy, to bez problemu się ją kupi. Dodatkowo kody PSC można łączyć, czyli np. kupując droższą grę, możesz dokończyć te 8zł z pierwszego kodu, i dopłacić resztę z kolejnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to super smile_prosty.gif. Jeśli to wszystko co muszę wiedzieć, to pozostaje mi tylko zakup doładowania wink_prosty.gif.

No patrz, jeszcze coś:

Jeśli kupiłbym doładowanie poprzez stronę PaySafeCard, to kwota będzie się znajdowała tam na koncie, czy otrzymam po prostu kod na określoną kwotę?

Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...