Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paolo11

Rozłączający się internet

Polecane posty

Witam,

Od dłuższego czasu mam problem z internetem. Nie wiem gdzie jest źródło problemu i tutaj moja prośba o jakiekolwiek wskazówki co mam robić.

Problemem jest utrata sygnału. Najpierw widzę, że strony internetowe się nie otwierają, potem żółty trójkąt na ikonie dostępu do internetu, a następnie router się resetuje. Dzwoniłem do Orange (od nich mam internet), powiedzieli że rzeczywiście coś widzą i coś zrobią, następnego dnia telefon, że u nich wszystko w porządku i że przyślą techników. Na nieszczęście tego dnia internet był cały dzień i do czasu ich wizyty było wszystko OK. "Technicy" przyjechali, podłączyli swojego Liveboxa, wszystko OK, ich wniosek, że winny jest router. Router wymieniłem Wcześniej był Asus, teraz mam Edimax AR-7167WnA. Następnego dnia z rana znowu to samo. Tylko że ten router sam przywraca połączenie, a Asusa musiałem sam resetować, ale to niewielkie pocieszenie. Proszę o pomoc, bo jestem w tym kompletnie zielony... Nie chce wymieniać po kolei całego sprzętu, bo nie wiem czy wina leży po stronie sprzętu. Także nie wiem czy po raz kolejny męczyć Orange, bo zaraz zaczną naliczać opłaty i zwalać winę na sprzęt.

Proszę o jakiekolwiek rady, od czego mam zacząć...

Z góry dzięki za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...