Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jini3

Jak podłączyć dysk przenośny do telewizora/monitora inaczej niż przez USB?

Polecane posty

Niestety nie umiem rozwiązać twojego problemu. Znaczy generalnie powiedział bym, że po prostu nie da się go roziwązać ;P ale mogę się mylić.

Natomiast co do modelu to z tyłu telewizora jest tabliczka znamionowa. Tam na prwno znajdziesz jego model.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy generalnie powiedział bym, że po prostu nie da się go roziwązać ;P ale mogę się mylić.

Teoretycznie, jeśli monitor dysponuje jakimś wejściem do podłączenia PC, można podłączyć kompa i w ten sposób uzyskać żądany efekt. Ale chyba raczej nie o to autorowi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Monitor dysponuje takowym wejściem, ale właśnie mi nie o to chodzi. Po podłączeniu laptopa obraz jest słabawy i dźwięk też nie bardzo, mniejsza o to. Chodziło mi konkretnie o podłączeniu dysku przenośnego lub pendrive'a do TV. Może jest jakieś urządzenie które pozwoli mi przeprowadzić takową operację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No odtwarzacz DVD z wejściem usb można do tv podłączyć i przez niego podłączyć pendriva, albo dekoder jakiś też często mają wejścia USB i dodatkowo umożliwiają nagrywanie, ja przez jakiś czas używałem takiego dekodera i działało .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...