Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ballazpl

Komputer się przegrzewa?!

Polecane posty

Witam !

Od kilku dni próbuje grać na komputerze który zakupiłem 8 miesięcy temu. Dlaczego próbuje ?

Ze względu na to, że komputer po 5 minutach grania w CS:GO się wyłącza to samo z innymi grami.

Szukałem wadliwych aktualizacji, skierowałem w stronę komputera wiatrak na najwyższych obrotach przy otwartym oknie. Nic nie dały moje próby. Gdy wchodzę do BIOS'u jest napisane że temperatura CPU wynosi 90 stopni C, lecz gdy dotykałem obudowy z każdej strony w każdym miejscu nie było nawet 30 stopni C. Obudowy nie chcę ściągać ze względu, że boje się utracić gwarancji.

Oto dane mojego komputera:

System operacyjny: Windows 7 Home Premium

Service Pack 1

Procesor: AMD FX-8120 Eight-Core Processor 3.10GHz

Pamięć RAM: 8 GB

Typ systemu: 64-bitowy

Jeśli to nie wystarczy mogę podać więcej tylko powiedźcie co:)

A i jeszcze czy to może być wirus? Pytam, ponieważ u mnie Kaspersky Anti-Virus nic nie wykrył, ale kto wie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 stopni to stanowczo za wysoko, jeśli programy typu HWMonitor pokazują taką samą temperaturę, to rada jest jedna - jak najszybciej wyczyścić i nałożyć nową pastę termoporzewodzącą. Skoro komputer jest na gwarancji (jak rozumiem kupiłeś gotowca), to powinni to zrobić za darmo w serwisie gdzie kupiłeś (jak nie zrobią, to nie wiem po co ta gwarancja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...