Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

herendil

Piszczenie klawiszy przy wciskaniu

Polecane posty

Witam, mam taki problem, że czasami po wciśnięciu np shift+ jakaś litera, albo ctrl + alt. Ogólnie tylko tak się dzieje przy klawiszach funkcyjnych. Na początku kiedy włączam komputer i pierwszy raz wcisnę to jest taki pisk. Potem już nie ma wcale, ale po pewnym czasie znowu sobie "pisknie" i znowu jest normalnie. Co to może być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klawisze trwałe mam wyłączone. Teraz jak pisze nic mi nie piszczy, to sie dzieje tylko raz (lub po jakims czasie bezczynnosci) po uruchomieniu komputera i potem sie nie pojawia, nie uruchamia mi żadnego programu ani okna. Jest po prostu taki dzwięk, który w pierwszym momencie jest wysoki i schodzi tonem niżej aż ucichnie i trwa nie dłużej niż pół sekundy. Wcześniej tego nie miałem więc mnie to zastanawia. Podobną sytuację można zaobserwować, jak niekiedy po wciskaniu wszystkiego na raz na klawiatuże usłyszymy jak z obudowy komputera wydobywa się charakterystyczne "PIK" lub przy włączaniu komputera kiedy zaczyna on rozruch słychać "PIK" i wtedy mamy taką informację (chyba) że komputer zaczal prace. To samo mam z klawiaturą tylko że zamiast z komputera, słyszę to w głośnikach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...