Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Quantim

Windows 7 - nadal opłacalny w 2014 roku?

Polecane posty

Witam. Mam do was pytanie. Otóż ostatnio naczytałem się że Windows 7 ma przestać być wspieranym przez M$ i że lepiej zdecydować się na Windows 8. Jednak nowe okienka do mnie nie przemawiają, te kafelki mi się nie podobają (wiem że się czepiam ale no cóż poradzę jak nic nie poradzę). I tu właśnie pojawia się moje pytanie - czy jest sens zakupu Windows 7 Home Premium 64-bit OEM? Jak wy widzicie przyszłość Windowsa Seven?

PS. "czy jest sens..." - tym wyrażeniem nie miałem na myśli propagowania piractwa.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co jest napisane tutaj: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/lifecycle Windows 7 będzie w pełni wspierany do 13/01/2015. Oznacza to, że do tego czasu MS może, ale nie musi, wprowadzać jakieś nowe rzeczy, zmieniać, optymalizować itd ten system. Po tym czasie zacznie się wsparcie niepełne, tzw. dodatkowe. W tym czasie będą wydawane jedynie poprawki bezpieczeństwa. Wsparcie dodatkowe będzie trwać do 14/01/2020. Więc jeszcze prawie 6 lat. W związku z tym, jeśli nie przeszkadza ci nic w W7 (wydajność, funkcje itd.) to nie ma sensu jeszcze kupować W8, W7 jest wystarczający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem - nie warto kupować Win 8 (w obecnej chwili), jeżeli już się ma Win 7. Natomiast, jeżeli się nie ma "siódemki", to wtedy raczej tak. Dlaczego "raczej"? Otóż już krążą po sieci (np. na Wirtualnej Polsce - dział o technologiach) informacje o możliwym Windows 9. Póki co są to jedynie zapowiedzi - innymi słowy każdy z użytkowników podejmuje decyzję na własną rękę (= czy opłaca się czekać).

Powyższe jest jedynie moim zdaniem - tzn. nic niczego ani nikomu nie narzucam. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...