Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MrAlienTMIMD

Problem z czymś ( klatkowanie, ścinanie i tak dalej)

Polecane posty

Hej, sowy, puchacze kruki..

Mam delikatny problem z komputerem. Od jakiegoś czasu mam wyraźny spadek wydajności, klatkowanie w grach ( LoL, Skyrim, rożne gry, które powinny chodzić i kiedyś chodziły ), ścinanie się różnych przeglądarek przy otwieraniu wielu stron. A że w końcu mnie to lekko zaczeło irytować, to poczysciłem dyski (szczególnie dysk C), zaaktualizowałem sterowniki, przeskanowałem w poszukiwaniu wirusów, a nawet wyczyściłem sam komputer za pomocą bagietek, szmatek i sprężonego powietrza. I teorytycznie jakiś wzrost wydajnosci był ( Chrome scina sie przy 3, a nie 2 otwartych stronach, moge tez zaakceptowac gre w solo Q, no ale jednak dalej działa jak PC sprzed 10 lat. Po za tym strasznie powoli się uruchamia, potrafi czasami sie wtedy zaciac tak, że jedyne co moge robic to ruszac myszką, nawet bez np. podświetlenia ikonek gdy na nie najade.

Pomocy!!! Ale wolałbym pominąc reset systemu, jęsli to możliwe.

Specyfikacja, jakby co :

- Intel® Core i5-2300 CPU @ 2.80 GHz

- 4,00 GB RAM

- Windows 7 Home Premium 2009

- płyty głownej nie moge zidentyfikować nawet za pomocą everest, więc jakby co mówice to po prostu rozkręce obudowe.

Pomóżcie, zacni panowie lub powabne niewiasty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym się zdziwił jakby Everest rozpoznał płytę, przecież ten program nie był od wieków aktualizowany... Płytę sprawdzisz programem CPU-Z.

Zmierz temperatury podzespołów (ściągnij program HWMonitor, odpal go i pograj w coś, potem daj screena). Przyda się również raport SMART (do sprawdzenia np. programem CrystalDiskInfo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...