Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dezenterrier

NVIDIA Experience nie wykrywa mi karty graficznej

Polecane posty

Witam Wszystkich i z góry dziękuję za pomoc

Otóż nie dawno formatowałem dyski w swoim komputerze. Nie sprawiało to problemów. Po instalacji gry BF4 (przed formatem nie było problemów z nim) przy próbie dołączenia do serwera pojawiał się błąd o za starych sterownikach do karty graficznej. Nic dziwnego, bo po formacie zainstalowałem podstawowe. Postanowiłem pobrać więc NVIDIA GeForce Experience. I tutaj pojawia się mój problem.

Bezrefleksyjnie zainstalowałem najnowsze sterowniki. Po restarcie komputera, czego wymagał program pasek narzędzi i okna miały inny wygląd. Po nie udanych próbach naprawy odpuściłem. Patrząc w zakładkę gry w NVIDIA experience okazała się, że program nie wykrył mojej karty graficznej (gt 430). Żadna gra przestała działać, pojawiają się błędy typu "twoja karta graficzna nie obsługuje direct, który jest wymagany"(przy uruchamianiu bf4) lub "niemożna wczytać direct3d"(przy LoL). I tutaj moje pytania:

1.Czy ten program usunął mi sterowniki do karty graficznej?

2.Jak mogę to naprawić?

Mój sprzęt to(wiem, że to słaba jak na bf4, ale działało przed formatem):

-NVIDIA GT 430

-AMD athlon II 2x 255 processor ( tak dwurdzeniowy)

-4 GB RAM

-Win 7 Home Premium

Jeszcze raz z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne przejśćia z tym tworem . Generalnie zrobilem tak , usunąłem ten program w diabły , razem z nim te sterowniki , które były wszedłem na stronę producenta , pobrałem najnowsze sterowniki i wszystko zadziałało . Później karta graficzna się zepsuła po jej wymianie znów sam sie pobrał ten Experience i jak na razie działa dobrze. W moim wypadku wtedy było to chyba przez to ze Experience nie lubił sie z Avastem .... A teraz też mam Avasta i działa .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...