Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

glock32

Rozwiązany: Problem z monitorem na D-Sub

Polecane posty

Witam, kupiłem wczoraj monitor LG 22EW33 ,u. I okazało się że w brew temu co powiedzieli w neonecie monitor nie ma DVI, jedynie D-Sub byłem w sklepie wyśnić to i pan się przyznał do błędu i umówiłem się z kierownikiem , że do dzisiaj mogę przetestować monitor i do 16:00 go oddać, tylko jest jeden problem nie działa mi D-Sub, nie wiem czemu, z góry mówię, że na PC znajomego sprawdziłem i monitor chodzi, D-Sub mam do MOBO, gdyż moja r7 nie ma już w sobie D-Suba, tylko HDMI i DVI, próbowałem instalować stery od monitora które były dołączone, ustawić BIOS do domyślnych ustawień, siedziałem nad tym 2 godziny i nic. płyta główna to asus p51 vm. A sam problem dokładnie jest taki, że podpinam monitor na D-Sub i ma taki komunikat " D-Sub no signal Entering the power saving mode shortly ". Tak więc pomocy, mam czaj do dzisiaj do 16:00. Na starym monitorze D-Sub też nie chodzi., system mam Win 8.1. Spróbował bym przejściówką, ale dzisiaj już jej nie dostanę nigdzie, tez nie mam po pożyczenia jej sobie załatwić ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...