Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Picioo

Bios oraz podłączenie USB 3.0

Polecane posty

Witam właśnie kupiłem obudowę SilentiumPC Brutus M23 która ma USB 3.0 na przednim panelu i teraz pytanie czy da radę podpiąć to USB do płyty głównej ASUS'a M2N - SLI DELUXE czy jednak pozostanie luźne?

I druga sprawa jest taka że wymieniam procesor AMD Athlon x2 3800+ 2.1GHz na AMD Athlon x2 7750+ 2.7GHz (Będzie podkręcony do 3.1 jeśli jest taka możliwość) i czy będzie obowiązek wymiany biosu? Jeśli tak to jakiego? Osobiście nie znam się na tym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie d rady, na płycie nie ma takowego wyjścia. Bios prawdopodobnie będziesz musiał zaktualizować do wersji 1701 pobrany najlepiej ze strony asusa. Najlepiej jakbyś sprawdził obecną wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał yojo, w teorii się da, ale taki adapter (np. ten lub ten) to koszt rzędu parudziesięciu złotych (z dostępnością akurat problemu nie ma, adapter Akasy można znaleźć np. na Komputroniku albo w sklepie 3kropki.pl) i nadal jesteś ograniczony przepustowością USB 2.0. W takim przypadku moim zdaniem już lepiej zainwestować w kontroler USB 3.0 na PCI-E z portami wewnętrznymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą samą płytę główną w starym komputerze, ja aktualizowłem bios poprzez ezflash. Wystarczy zgrać na pendriwa nowy bios, zrestartowac kompa i wejść do biosu powinna być taka opcja/zakładka ezflash odpalasz to i aktualizujesz nie ma z tym dużo roboty ,poczytaj w necie o ezflash

Wszystkie wersje biosu masz na stronie producenta płyty czyli asusa wystarczy poszukać ;) wysłał bym ci link ale z telefonu pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz link do listy

http://www.asus.com/supportonly/M2N-SLI%20Deluxe/HelpDesk_Download/

Wchodzisz w link zaznaczasz driver&tools i Windows jaki masz i tam dalej powinny wyskoczyć sterowniki i zakladka bios

Na tej stronie masz też napisane ze płyta obsługuje ezflash 2. Więc możesz spokojnie poprzez to zaktualizować bios :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie ci żebyś zrobił tak jak ja mówię po przez ezflash... zgraj na pendrive plik z biosem(sformatuj wcześniej pena) potem odbal z poziomu biosu ezflash a potem już z górki zaznaczasz swój pendrive na którym jest nowy bios i rozpoczyna się aktualizacja i tyle, jak noe jesteś pewny poczytaj o tym w necie ... Google nie gryzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laduje sie logo ale sie zaladowac nie moze. Przywracalem do domyslnych i [beeep] teraz mam ten program do naprawy tez do skutku dojsc nie moze. Ale najciekawsze jest to ze wersja biosu jest ta ktora wgrywalem O.o

Dobra wróciłem na pc odpalił bo naprawie zaraz sprawdzę jaka jest wersja biosu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...