Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nighzel

Reset komputera, czarny ekran - brak komunikatu.

Polecane posty

Witam,

początkowe problemy z komputerem zaczęły się mniej więcej 2 tygodnie temu, kiedy to podczas grania komputer się resetował i włączał przez długi okres czasu(radiator jak i wiatraki zaczynały stopniowo coraz to szybciej się rozkręcać, aż w końcu przy dłuższych okresach komputer się włączał. Komputer został oddany do serwisu, gdzie wymieniony został zasilacz Modecom Feel 500 Active(który ponoć był sprawcą tego dziwnego zachowania) na ten sam zasilacz, tylko po prostu nowy - stary już zdychał. Wgrany także został nowy BIOS. Dostałem komputer znowu, wszystko fajnie, włączam Diablo 3, ale kiedy gra się włącza jest czarny ekran, po czym komputer się resetuje(ale komputer nie ma już takich problemów z włączaniem się jak wcześniej, resetuje się i odrazu się włącza).Taki sam efekt nachodzi na inne gry(League of Legends, CS:GO i inne), tylko te starsze nic sobie z tego nie robią i chodzą bez zarzutu jak zawsze. Sprawdzałem temperaturę, była trochę zawyżona, więc wyczyściłem cały komputer, nałożyłem nową pastę na procesor i radiator, temperatura spadła, to fakt, ale problem nie został rozwiązany. Ustawienie gry League of Legends w oknie dało mi tylko 15minut rozrywki, po czym komputer i tak się resetuje, czarny ekran, żadnego komunikatu(chociaż to ciągle lepiej niż kilka sekund). Przy grze w oknie sprawdzałem temperaturę, GPU maksymalnie 60 stopni, a CPU 64 co przy moim komputerze i tak jest bardzo nisko. Gry się nie zacinają, działają płynnie, ale problem i tak występuję, mogę go tylko chwilowo opóźnić co i tak jest tylko chwilowe. Ot co, cała historia. Nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić, proszę Was o jakieś rady i opinię w tej sprawie, człowiek w domu sobie pograć nie może tongue_prosty.gif Z góry dziękuję za odpowiedź smile_prosty.gif

Sprzęt:

-CPU: Intel Core Quad Q9550 2.83GHz

-GPU: NVidia GeForce 275GTX

-4GB RAM

-Zasilacz(jak w temacie): Modecom Feel 500 Active

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...