Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoserRist

"Zacinanie się" komputera po formacie

Polecane posty

Płyta główna: ASRock P67 Pro 3

CPU: czterordzeniowy i5 2500K

Karta graficzna: Gigabyte Radeon HD 7970

Zasilacz: Silencer MKIII 500W

Dysk twardy: Samsung 500 GB

Pamięć RAM: 8GB

Sprzęt ma około roku

Witam serdecznie!

Otóż jakiś czas temu (bodajże tydzień temu) postanowiłem zrobić sobie upgrade windowsa 7 na windowsa 8.1 (8.1 oryginalny, 7 pirat). Zrobiłem to na zasadzie aktualizacji, już wtedy gra zaczęła

zacinać (FIFA 14), aktualizacja sterowników nie pomogła. Postanowiłem wrócić do pirackiej 7. Wrzuciłem gparted, wyczyściłem całkowicie dysk, zainstalowałem windows 7 (piracki), użyłem sterowników z płyt. Zacinanie zaczęło występować ok. 20 minuty w grze (w FIFIE to tak pewnie po realnej minucie). Jeszcze raz wyczyściłem dysk gpartedem, tym razem używając sterowników ze strony producenta - efekt ten sam. Dodam, że jeśli w trakcie "zacinania się" fify zminimalizuję okno i znów wrócę do gry zacinanie ustępuje, aby powrócić po jakichś 2 minutach tongue_prosty.gif

Jeśli zły dział, przepraszam smile_prosty.gif

EDIT: Wyłączenie av oraz aktualizacji windows też w niczym nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualny system też nie ma żadnych starych plików, zainstalowany jest już 2 raz, przed upgradem nic się nie działo, po zaczęło się psuć confused_prosty.gif przed instalacją 8.1 komputer chodził bez zarzutów.

EDIT: Czyli chodzi Ci o to żeby nie instalować żadnych sterowników po instalacji, czy te które pobrałem ze strony producenta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...