Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Heroes of Might and Magic IV

Polecane posty

W H4, po zainstalowaniu polskiego dodatku "The Gathering Storm" mamy na początku dostęp do 6 kampanii, natomiast ostatnia - szósta - powinna się uaktywniać po skończeniu poprzednich pięciu; niestety, gra ma błąd, który ponoć można poprawić, instalując patcha do dodatku "The Gathering Storm". Niestety, ale w większości miejsc, w których powinien/mógłby znajdować się patch tylko do tego dodatku, zawiera zamiast tego patcha do wersji H4 z obydwoma dodatkami - "tGS" i "Winds of War" albo patcha do wersji "tGS", tyle, że dla wersji UK.

Czy ma ktoś może dostęp do polskiego patcha do tGS bez "WoW'a", bądź wie, czy patch dla wersji obcojęzycznej nie zaszkodzi grze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ten błąd z autopsji. do dzisiaj pamietam swoje wkurzenie, gdy po wielu godzinach grania ukonczylem wszystkie 5 kampanii w gathering storm tylko po to, zeby sie przekonac, ze w szosta nie zagram. cóż, z tego co pamietam tez nie znalazłem patcha :( mozesz zrobic tak jak ja - kupic sobie heroes zlota edycje za 20 złotych. tez mialem tylko podstawke i the gathering storm, i to moze sie wydawac marnowaniem pieniedzy (placenie 20 zł za jeden dodatek), ale przypominam ze kiedys ten dodatek byl duzo drozszy wiec to wcale nie taki zly interes ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem:

kupiłem oryginalną homm IV złota edycja, mam łącze radiowe ze stałym IP ale sygnał do komputera rozdziela mi w domu bezprzewodowo router. Kumpel ma zwykłą, bez dodatków homm IV i nie udaje nam się nawiązać połączenia przez łącze bezpośrednie. On ma internet z kablówki, też ma stałe IP. Czy ktoś przerabiał już ten problem?

Proszę o pomoc ale najlepiej w postaci tutorialu. Pozdrawiam.

Popatrz najpierw, czy temat o danej grze przypadkiem nie istnieje. Dopiero potem zakładaj nowy. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale Złota Edycja ma chyba wszystkie dodatki do HoMM IV w niej. A twój kolega tylko na podstawce jest, tak? No właśnie. Musicie grać na tych samych "dodatkach", więc albo ty przeinstalujesz HoMM IV bez dodatków(o ile się da), albo twój kolega gdzieś zdobędzie te dodatki. To są moje przypuszczenia bo tej edycji nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: musi między Wami istnieć jedność wersji: przypuszczam, że ta z dodatkami to już nie jest ta sama, co bez nich, gdyż pewnie one coś patchują.

Spróbujcie też przez Hamachi. Ja jeśli chciałbym (ze swoją radiówką grać w takie gry, który ręcznie wyszukują ip) to tylko przez Hamachi. Próbowaliśmy bez tego na przykładzie fify, gdzie 3 osoby mają net z innego źródła(neo, kabłówka i radiówka). Ps. Nie zdziw się jak Twojego serwa w ogóle widać nie będzie(miałem takie cuda w Codzie, nie wyświetlał się IP serwera stworzonego przeze mnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...