Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LldB

sieć niezidentyfikowana

Polecane posty

Internet dzialal normalnie i nagle padl z takim komunikatem i zoltym trójkącikiem, żadne ustawienia nie były zmieniane wiec w zasadzie stało się to bez widocznego powodu, jak proboje zmienić na szerokopasmowe to wyskakuje blad 651. DHCP sa ustawione na auto i nie były zmienianie.

internet to netia z modemem wifi tp link na laczach tp(przez telefon)

Probowalem już zaduzo rzeczy żeby wymienić, z jakiegoś powodu nie mogę tez zmienić ustawien routera manualnie bo nie laczy z adresem, proszę o sugestie i porady.

edit: jakims cudem to naprawiłem ustawiając wszystko manualnie zamiast DHCP ale nie wiem czy tak będzie dobrze bo wybralem byle jakie DNS,, nie wiem tez czy mi sie haslo nie stracilo bo resetowalem guzikiem z tylu ustawienia modemu ze 2 razy, tylko ze bez sieci.

Panowie wyglada na to ze w tym samym czasie jak mi sie przestawilo DNS (Czy cokolwiek w routerze) to na moim laptopie zaczely wyskakowac fejkowe flash player install message ktorych nie da sie usunac, moja matka nacisnela cos i sciagnela to na tego lapka albo nawet zainstalowala, czy moj router mogl byc poprostu zaatakowany i jakie polecacie programy na skan? (na stacjonarce skanowalem, wydaje sie ok, i tak najwazniejsze co mam to haslo do lola smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...