Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lisz555

Dostawca internetu - którego wybrać?

Polecane posty

Przede wszystkim co masz do wyboru? Z wymienionych zdecydowanie wybrałbym UPC, ale tak naprawdę to najlepiej popytać się znajomych, którzy korzystają z usług danych sieci w Twojej okolicy, bo jakość usług tego samego operatora w różnych miastach lub nawet różnych dzielnicach tego samego miasta może być różna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co o UPC opinie na opiniuj są lepsze: http://opiniuj.pl/upc-internet.html :-)

Ja jednak popatrzyłbym na ofertę netii, bo teraz mają całkiem fajną ofertę wiosenną, o transferze nie ma co mówić, bo to zależne jest od łącza jakie posiadasz musiałbyś sprawdzić. Na pewno warto zapytać o 3 pierwsze miesiące za złotówkę, ale nawet bez tego na tle konkurencji wypada lepiej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że na wszystkich dostawców netu jest dużo marudzenia (zresztą całkowicie uzasadnionego). Praktycznie wszystkie oferty dla indywidualnych klientów to oferty "do x Mbps". I to słówko "do" jest tu kluczowe. Dlatego napisałem, że najlepiej popytać znajomych w okolicy, bo reguły nie ma. Na UPC ludzie raczej nie marudzą jeśli chodzi o jakość łącza, ale za to jest sporo negatywnych opinii o ich biurze obsługi klienta i o wsparciu technicznym. W przypadku Netii jest sporo narzekań i na łącza i na obsługę klienta. Z dwojga złego wolałbym mieć dobre łącze z kiepskim wsparciem niż kiepskie łącze z kiepskim wsparciem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie się nie zgodzę, bo słyszałem już wiele negatywnych opinni dotyczących łącza UPC i innych dostawców. Prawda jest taka, że nie ma reguły awarię mogą wystąpić wszędzie i pewnie najczęściej są niezależne od dostawców, np. przecięcie kabli przez jakiś robotników itp.

Dla mnie ważne jest żeby oferta była atrakcyjna netii jest, a co do jakości internetu to transfer uzależniony jest od lokalizacji i kabla u mnie jest super i nikt w bloku nie narzeka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...