Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Finally

Rozwiązany: Wybór Słuchawek

Polecane posty

Witam, chciałbym się dowiedzieć, które z niżej wymienionych słuchawek, są najlepszą opcją dla osoby, która głównie będzie używała ich do gier, i sporadycznie muzyki ( lecz audiofilem nie jest ):

- SS Siberia v2

- Creative SB Sigma

- Creative SB Rage

- Creative SB Fury

- Razer Kraken

W grę nie wchodzi osobny mikrofon i słuchawki. Z tego co wiem budżet to ok. 300 zł.

Głównie chciałbym się dowiedzieć, które z nic są najlepszym wyborem, ew. co proponujecie.

Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne z tych co podałeś, chyba że dorwiesz Siberie V2 za 70 zł.

W tej cenie ostatnio tylko Superlux HMC631. Moze jeszcze uda ci się dorwać AKG GHS-1 w niskiej cenie - w najbardziej znanym markecie w PL mają mega obniżkę na nie. Też świetne słuchawki, jak za tą cenę.

A jak chcesz wiekszy wybor - zrezygnuj z opcji headset.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superlux HMC-631. Mówię poważnie - lepszych nie znajdziesz.

Jeśli w grę wchodzą TYLKO te, które podałeś, to ja osobiście brałbym Siberie v2. Może i grają gorzej od Sigm (jeśli Creative, to tylko Sigma), ale są IMO duuużo wygodniejsze i lepiej wykonane. No i do gier są idealne Siberie.

Jeśli można wiedzieć, dlaczego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wracając jednak do Headset-ów, pozostawiłem takie:

- Superlux HMC631

- Creative SB Sigma

- SteelSeries Siberia V2

- QPad QH-85

- Logitech G430

Czy jeśli Superluxy nie będą dostępne do końca kwietnia, to czy spośród pozostałych 4 pozycji, któreś wyróżniają się w dobrą bądź złą stronę?

Do tego czy ktoś kto miał na głowie powyższe słuchawki, może powiedzieć czy są wygodne (po noszeniu ich z kilka godzin)?

Wiem, że Siberie są mega wygodne bo wszędzie o tym trąbią, ale jak z resztą?

Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dzięki wielkie, w takim razie poczekam, z tego co widzę, to jak w ogóle się pojawią to w wersji czerwonej : / ( SL )

Jeśli chodzi o resztę to wszędzie mam jakieś ale, mianowicie:

- Siberie - podobno strasznie przeciętny mikrofon.

- Sigmy - jak większość produktów Creativa podobno awaryjne.

- QPady - "lekko" gryzie mnie ich cena.

No cóż poczekamy zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiszne toto :) brałbym tylko jak ci integra padła, i jestes uzalezniony od muzyki, dłużej bez niej nie wytrzymasz, a nie stać cię na używanego X-Fi XtremeGamer/Music. Który to zapewni ci znacznie lepsze efekty wirtualizacji 3D jak włączysz w nim CMSS3D stereo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na HMC, znalazłem, jeszcze coś takiego: SS 5Hv2 i moje pytanie brzmi: jak będą się miały do Siberi/Sigm/QPadów ? Wydaje mi się, że to nic specjalnego, ale wolę się upewnić. Oraz , wiem, że to pytanie już pewnie nie raz ode mnie wyszło, ale gdgbym nie doczekał się SL, to jest jakiś inny w miarę dobry Headset w tej cenie( do ok., 350).

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia.

Od 2 dni posiadam SS Siberie v2, i jestem zadowolony.

1. Niesamowicie wygodne, siedziałem w nich ok. 5 godzin, i bardzo często zapominałem, że w ogóle mam je na głowie.

2. Z muzyką radzą sobie dobrze, aczkolwiek do CAL'i "trochę" im brakuje. Nie wiem jak to nazwać ale są strasznie czułe, gdyż przy utworach o gorszej jakości zdarza się słyszeć lekkie szumienie czy trzeszczenie, które w poprzednich słuchawkach słyszę tylko po rozkręceniu na "fulla".

3. Mikrofon - strasznie czuły, co najśmieszniejsze nie trzeba go nawet wysuwać aby ktokolwiek Cię usłyszał.

4. Gry/pozycjonowanie, uważam, że jest na naprawdę dobrym poziomie, w ciągu owych 2 dni, tylko raz miałem sytuacje gdy pomyliłem się co do położenia przeciwnika.

5. Wykonane, moim zdaniem porządnie, kabel gruby, mniej giętki w przeciwieństwie do Creativ-ów.

Ogólnie rzecz biorąc może i nie są warte 200 zł, lecz oferują wszystko to czego od tych słuchawek oczekiwałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...