Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarkoPolo2

Zawieszanie się komputera

Polecane posty

Problem polega na w miarę systematycznym zawieszaniu się komputera przeważnie po 5 minutach od włączenia. Po pierwszym zawieszeniu komputer zaczyna się zawieszac i odwieszać co średnio minutę z kazdym kolejnym zawieszenie występuje między innymi: klawiatura i myszka przestają działać, komputer powtarza fragment słuchanego utworu ( około 8-10 sekund) przez cały okres zawieszenia, znika kursor po odwieszeniu, po pierwszym zawieszeniu i włączeniu gry poziom klatek spada do 4-8 kl/s. Nie wiem czy to ma związek z podzespołami, na pewno nie jest to wina zasilacza (sprawdzone), karty graficznej, ramu, procesora. Nie jestem pewien płyty głównej oraz dysku. Przed pisaniem tekstu 5 min od pierwszego zawieszenia zawiesił się 4 razy, a podczas pisania tekstu ani razu. Proszę o pomoc i przepraszam jeżeli dodałem temat do nieodpowiedniego działu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura w pomieszczeniu 24*C, (podczas grania i wymagających aplikacji zwieszanie nie występuje)

OCZ ModXStream 600W 80+ Bronze

I5 2550k (3,8 ghz) 36*C

ZOTAC GTX 560 AMP! (nie krencona w spoczynku 950 mhz 37-43*C)

AsRock H61iCofe

WD Black 500 gb sata II

RAM goodram 2x 4gb

Zaraz reszte doślę, bo zaczyna mi się wieszać i zaraz się na pewno zawiesi na amen.

screen z programu CrystalDiskInfo

post-686014-0-56708100-1397333532_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...