Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zoldator

Klawiatura, Mysz i Pad do PS3

Polecane posty

Google.pl i zabójcze wnioski:

Pad nie posiada wibracji według:

http://www.techworks.pl/artykul,270,26,3,P...__recenzja.html

Patrz na minusy.

Jednakze ktoś w komentarzach stwierdził, że wibracje są, jak ma się włączonoe chłodzenie w padzie. Więc sprawa pogmatwana, myśle, że wibracje są, ale lepiej się przekonaj sam w sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam następujące: czy po podłączeniu klawiatury i myszy do PS3 będę ich mógł używać w grach np. w GTA IV, bo aktualnie wiem tylko tyle, że mysz USB, którą podłączyłem, w menu działa jak najbardziej, ale nie wiem, czy w FPSy na PS3 będę mógł grać pecetowym sprzętem i z pecetową precyzją ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w takim razie bez autocelowania nie może się obejść... więc jak to jest w FPS? Też autocelowanie, czy może z grzybka? Pytam, bo mam świeże PS3 i nie wiem, czy kupować strzelanki do niego.

Zazwyczaj masz wybór, możesz wybrać celowanie manualne lub automatyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy manualnym gałką tak? Czy krzyżakiem? I jak w ogóle jest wtedy z precyzją, bo nie potrafię sobie wyobrazić trafienia w ruchomy cel, już nie mówiąc o sytuacji w której i ja będę się przemieszczał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy manualnym gałką tak? Czy krzyżakiem? I jak w ogóle jest wtedy z precyzją, bo nie potrafię sobie wyobrazić trafienia w ruchomy cel, już nie mówiąc o sytuacji w której i ja będę się przemieszczał...

Lewa gałka - ruch, prawa - celowanie. Jak się przyzwyczaisz, to nie będziesz już umiał posługiwać się myszką i klawiaturą ;] A co do gier obsługujących klawe i gryzonia to jeszcze na pewno UT3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszało się i to już dawno temu. Spisuje się ponoc dobrze, ale dajcie spokój z tymi myszkami do konsol. W łapę pad i tyle. Nawet takim sprzętem szybkości i precyzji myszki na PC nie uzyskacie. Nie ma więc tak, że będziesz się np. szybciej obracał w grze dzięki temu sprzęciorowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sobie sciągnąć kilka demek i sprawdzić jak Tobie się w nie gra padem, prawda?

A nawed jeśli pad jest wolniejszy i mniej precyzyjny od myszki to pamiętaj że wszyscy tak mają, więc z tego powodu nie będziesz gorszy od innych. No i do pada trzeba się przyzwyczaić, masz o tyle szczęście że pad od ps'a to chyba najwygodniejszy z dostępnych na rynku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ściągnąłem sobie choćby demko Resistance i muszę powiedzieć, że celowanie w oddalonego aliena 20 godzin jest nieco frustrujące. Nawet nie wspomnę o przechadzaniu się po wąskich kładkach i strzelaniu do wyskakującego badziewia... a Frag FX ma wyjść w lutym w nowej wersji v2 i ma być o niebo precyzyjniejszy niż wersja pierwotna. No i patrząc na filmiki na YouTubie z gry za pomocą tego sprzętu wygląda jakby celowanie stawało się naprawdę proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...