Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mat26

Problem z dźwiękiem, sterowniki Nvidia

Polecane posty

Witam. Mam problem, mianowicie po aktualizacji sterowników graficznych, pojawił mi się problem z dźwiękiem. Problem dokładnie polega na tym, że posiadałem sterowniki nvidia bodajże w wersji 331, które nie miały virtual audio ( czy jakoś tak) i po aktualizacji do wersji 335, zainstalował się także ten sterownik virtual audio i zaczeły występować problemy w grach. To znaczy, dziwne harczenie, przycinanie dźwięku i ogólnie system mi zamulił. Używam także programu do tworzenia muzyki Fl Studio i w nim także dźwięk zaczął charczeć. Nie mogłem nic na nim zrobić. Mniemam, że winą tego problemu jest własnie ten sterownik virtual audio, który zainstalował mi się wraz ze sterownikiem graficznym. Zrobiłem format i dźwięk oraz szybkosc systemu się naprawiła. Moje pytanie jest takie, jak zainstalować sterownik graficzny Nvidia, aby wraz z nim nie został zainstalowany sterownik virtual audio. W opcji instalacji, nie ma wyboru odznaczenia, aby ten sterownik się nie instalował. Posiadam Laptopa, ASUS X53S.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...