Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ballberith

Rozwiązany: Problem z dyskiem ? Prockiem ? Płytą ?

Polecane posty

Witam,

Wiem, że temat może wydawać się "konfudujący", ale nie mam zielonego pojęcia co jest nie tak.

Zacznę od początku. Grałem sobie ja w D3 : ROS, na full, jak zawsze a tu komp walną mi bluescreena pt "Your system has helded" (czy jakoś tak). Restart, gramy dalej i po pół godzinie to samo.

Drogą eliminacji (wymieniałem po kolei wszystko, ram, kartę graficzną, dysk itp) wyszło na procesor, ponieważ dopiero po jego wymianie przestał pokazywać się błąd.

Ale (przecież inaczej bym nie pisał tego tematu) wywalało mi błąd, że bios nie ogarnia co to za procesor przez to nie może "unleash its full power" czy jakoś tak.

Kumpel podesłał mi BIOS'a nowego do wgrania w EZ Flash i tu zaczęły się schody.

Po zupdateowaniu BIOS'a pokaszaniło się wszystko. Najpierw nie chciał się w ogóle komp odpalać, potem się odpalał, ale nie bootował z dysku. Teraz nawet nie mogę na nowo systemu postawić bo po okienku mówiącym o tym, że Win wczytuje pliki nagle znowu wali bluescreena.

Tyle w kweti wyjaśnienia problemu (mam nadzieję, że wystarczająco przejrzyście).

Teraz moje pytanie. Czy da radę jeszcze cokolwiek z tym zrobić ? Czy już komp (a właściwe płyta główna) jet do wywalenia i trzeba kupić nowy ?

Z góry dzięki za pomoc smile_prosty.gif

Edit :

W kompie siedzi to :

1. Procesor Intel Core 2 Duo E8400

2. Karta graficzna Radeon HD7750

3. Płyta główna Asus P5N32-E SLI

4. Zasilacz Chieftec 560W

5. RAM 4GB DDR2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...