Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NewJoker

AutoCAD 2014 - da się pobrać na laptopa, a zainstalować na stacjonarnym ?

Polecane posty

Witam,

potrzebny mi jest program AutoCAD 2014, a jako student mam dostęp do darmowej wersji na 3 lata. Problem polega na tym, że nie mogę go ściągnąć w domu ze wzgl. na limitowany i bardzo wolny intenet. Mógłbym to zrobić na uczelni, ale wtedy musiałbym pobrać AutoCAD'a na laptopa i w domu przerzucić pliki instalacyjne na komputer stacjonarny i tam go zainstalować. Nie wiem jednak, czy jest to możliwe z tym konkretnym programem z uwagi na jego zabezpieczenia.

Z góry dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem program na laptopa i teraz na dysku C mam folder "Autodesk" z folderami "AutoCAD_2014_Polish_Win_32-64bit_wi_pl-PL"

(tutaj jest AutoDeskIntallNow.exe) oraz "WI".

Pojawił się też w Program Files folder Autodesk --> Content Service, jeszcze 1 folder w Dokumentach i nowy folder systemowy "Autodesk 360".

Jak to teraz przenieść na komputer stacjonarny ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałem wszystko na komputer stacjonarny, ale niestety nie działa. Instalator pokazuje taki błąd:

post-61533-0-45330300-1397225453_thumb.p

Domyślam się, że w tym przypadku przyczyna błędu to: "Pakiet instalacyjny został przeniesiony z miejsca instalacji, co nie jest obsługiwane".

Oczywiście podczas uruchamiania instalatora miałem otwartą stronę firmy autodesk, na której byłem zalogowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...