Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cwanylis

Wybór programu antywirusowego - dylemat, pomoc.

Polecane posty

Cześć, na forum już trochę jestem i dlatego postanowiłem się was poradzić.. mam laptopa, którego specyfikacje są podane w mojej sygnaturce. Laptop średniej klasy, ale przydałoby się jakieś zabezpieczenie, sam jestem po wykształceniu technikiem informatyki ale nigdy nie zważałem grubszej uwagi na program antywirusowy z racji tego, że wiem gdzie "bezpieczniej" surfować a gdzie nie zaglądać aby nie połknąć "bakcyla". Jestem skłonny mieć program antywirusowy darmowy jak i zapłacić za licencję - cena nie gra większej roli, lecz im taniej wychodzi tym wiadomo, że lepiej. Zależy mi aby program nie wywalał co chwilę jakiś komunikatów, dla mnie to większym problem by nie było, lecz korzyta czasami również z laptopa ojciec, co mu wyskoczy to jęki, że jakiś syf poinstalowany itp. (stary rocznik, ciężko się tłumaczy). Co mam na celowniku, co już miałem?

Miałem AVG - odpada, za słaby. Avasta nawet nie instaluję bo mam z nim wiele przeżyć przed ze skrzynki gdzie zamulał wszystko jak i w szkole. Na celowniku mam akurat dwa antywirusy.. Kaspersky wraz z NODem. Może macie jakieś inne propozycje? Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...