Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

7sebol7

Wolne działanie napędu DVD podczas instalacji programów

Polecane posty

Witam,

ostatnio zmieniłem system operacyjny z Windows XP na Widows 8.1 . Pojawił się jednak problem z napędem DVD (testowane były 3 gry, w tym 2 na steamie). Niemożliwa jest instalacja z płyty, najpierw jest informacja, że potrwa to około dnia, po czym właściwie instalacja się zwiesza. To, że napęd jest niesprawny wykluczyłem (skopiowanie plików z płyty na komputer trwało normalnie). Czym może być to spowodowane? Jest szansa, że napęd jest blokowany przez jakąś zaporę? (systemową albo od avasta) .

PS. Jakby co sterowniki od napędu już odinstalowywałem, kable także ponownie podłączałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung Super-WriteMaster SH-S223, testowane były płyty wydaje się 3 różnych producentów, ale to nie były gry, których nigdy nie instalowałem. Wydaje mi się, że coś (może windows?) blokuje napęd podczas instalacji, ponieważ zwykłe kopiowanie wskazuje na sprawność napędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra coś się zmieniło. Postanowiłem wypróbować instalację gry Assassins Creed 1, ktora nie potrzebuje polaczenia ze steamem czy czyms podobnym i zainstalowala sie z normalna predkoscia. Byc moze to steam nagle zaczal sprawiac problemy z instalacja z plyty, aczkolwiek wydawało mi się, że instalacja BFBC2 również wolno przebiegała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...