Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tooble

Razer Lachesis Refresh - zacina się

Polecane posty

też mam ten sam problem. przy dłużsym użytkowaniu komputera mysz zacina się średnio 2-3 razy dziennie. najgorzej jesli stanie się to w jakimś ważnym momencie, bo muszę wtedy odłączyć i podłączyć ją ponownie, a to kosztuje cenne sekundy. co do przyczyny to leży ona w sterownikach do myszy. wiem, bo obadałem, bez sterowników mysz się nie zacina. jednak nie mogę wtedy skonfigurować myszy pod siebie, bo leci ona na opcjach standardowych. pisałem w tej sprawie do supportu, ale zamiast konkretów wypytywali o rózne badziewie, aż w końcu podziękowali że do nich napisałem i lipa z tego wyszła. myślę że wystarczyło by wypuścić nowy, poprawiony sterownik, ale marna na to szansa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wypróbować:

-wyczyścić sensor (patyczki do uszu+odrobina alkoholu, najlepiej izopropylowego)

-odznaczyć funkcję: zwiększ precyzję wskaźnika we właściwościach myszy/opcje wskaźnika( w Windowsie) i acceleration (w sterowniku Razera)

-zmienić port USB

-odinstalować sterownik i grać bez niego

-zmienić podkładkę( support mi zasugerował czystą, białą kartkę papieru tongue.gif )

-w ostateczności: sprawdzić mychę na innym systemie/maszynie

Jeśli nic z w/w nie pomoże-szukaj gwarancji.

Czyszczenie sensora w tym przypadku nic nie da, wyłączenie precyzji wskaźnika i akceleracji powinno być pierwszą rzeczą zrobioną przez szanującego się gracza, ale to też nic nie da w tym przypadku, tak samo jak zmiana podkładki.

Wysłać na gwarancje i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...