Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OpanujSzok

Problem ze słuchawkami/sterownikami bądź wejściem mini jack.

Polecane posty

Witam mam problem ze słuchawkami a dokładniej problem tyczy się tego, że no nic nie słychać w słuchawkach.. Gdy podlaczam pod:

-Wejście zielone to słuchawki nie działają.

-Wejście czerwone --> Słuchawki trzeszczą,piszczą wydają dziwne dźwięki lecz no gdy odpalam muzykę nic sie nie zmienia. Po prostu trzeszczą

-Wejście niebieskie/fioletowe --> to samo co z czerwonym.

Moja karta dźwiękowa to Realtek HD a dokładniej wygląda to tak jak na screenie poniżej. Dodam, że bawiłem się ze sterownikami Realtek HD lecz no nie jestem w stanie ich zainstalować.. Instalowałem kolejno: R 2.70 --> R 2.71 --> R 2.72 --> R 2.73 no i tak:

R.2.70 --> Niby się instalują albo po wejściu w folder z sterownikami są 2 pliczki

R 2.71 oraz 2.73 nie chcą się zainstalować --> Na koncu wyskakuje błąd.

R 2.72 instalują się tak samo jak R 2.70

Gdy próbuję odpalić Menadżer Realteku aby sprawdzić czy tam jest cos do zmiany to po 2krotnym kliknięciu nic się nie dzieje. Próbowałem wrzucać zainstalowane sterowniki, próbowałem mieszać zainstalowane z tymi 2 itd. No niestety nie pomaga.

Oprócz tego mój komputer nie wykrywa słuchawek

Grzebałem w Panelu Sterowania --> sprzęt i dźwięk --> Zarządaj urządzeniami audio lecz tam jest kilka plików no a działają moje zastępcze głośniki a wygląda to tak jak na zdjeciu niżej

Sluchawki ktore zakupiłem to AK-430 --> Na telefonie działają wyśmienicie, na laptopie u taty,mamy także działają bez problemu.

Podłączałem z przodu i z tyłu.. No i wszędzie to samo

Oprócz tego moja płyta główna to Asus p5vd2-x (Tak tak płyta wiekowa ale gram głównie na konsoli a komputer służy mi do siedzenia na face,muzyka jakieś tam prezentacje itd)

Mam nadzieję, że opisałem to w miarę jasno no i liczę na pomoc!

post-317733-0-25835100-1395273941_thumb.

post-317733-0-13699700-1395273949_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...