Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grogun

Problem z kartą graficzną/sterownikiem podczas gry

Polecane posty

Witam. Parę godzin temu zamieniłem kartę graficzną oraz zasilacz w komputerze. Wszystko chodzi normalnie lecz, za pierwszym razem podczas gry w bf 4 po paru min gra zminimalizowała się i nie dała się włączyć. Za drugim po paru minutach wyskoczyła informacja iż sterownik ekranu przestał działać, ale odzyskał sprawność. Za trzecim razem podczas gry w metro 2033 po paru minutach dźwięk zaciął się w pętli a monitor pokazywał czarny obraz(pozostał reset). Ustawienia gier nie mają na to wpływu ( niskie czy wysokie ). Sterowniki posiadam najnowsze, lecz może w nich problem... Czasami podczas przeglądania internetu pojawiają się artefakty.

Sterowniki do poprzedniej karty zostały odinstalowane przed instalacją nowej. Użyłem do tego programu display driver uninstaler

Specyfikacja:

Zasilacz: Corsair 550w

Płyta główna: Gigabyte ga-ep45-ds3l

Procesor: QuadCore Intel Core 2 Quad Q9400, 2666 MHz (8 x 333)

RAM: 4gb

Bios: Version EP45-DS3L F10

grafa: AMD Radeon r7 260x 2gb

*Byłem z kartą u kolegi, u niego również gry się wyłączały. Jednak gdy zwiększyliśmy prędkość wiatraka do 60, już się nie wyłączały. ( Zacznijmy od tego, że bez ręcznego operowania wentylami ciągle są ustawione na 20 % ). Więc może problem jednak w temperaturze. Gdy włorzyłem z powrotem u siebie to każdy program pokazywał iż temperatura niezmiennie wynosi 40 ( co dziwne, bo nawet podczas gry się nie zmieniała. Dlatego też mam problem z monitorowaniem ). Podkęciłem wiatraki na karcie do 70 i tym razem pograłem sobie dłużej, ok 25 min. To mnie nie zadowala. Przedtem afterburner ( przed ciagłym pokazywaniem 40 stopni ) pokazał temperaturę max 79, lecz wtedy wiatraki wiały 20% (auto). Teraz tak nie powinno być :/

Proszę o radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...