Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

remeex

gtx 760 msi gaming - odpowiednia konfiguracja.

Polecane posty

Witam, mam pytanie takie jak w temacie. Jakie ustawienia wprowadzić w msi afterburnerze żeby cieszyć się najlepsza wydajnością i bezpieczeństwem używania karty graficznej? Czy może nic nie zmieniać i korzystać tylko z tych 3 trybów msi gaming app czyli oc/gaming/silent. Chodzi o to, że to w sumie mój drugi komp po 5 latach i spodziewałem się lepszych efektów w grach. Jeśli macie inny pomysł dlaczego może tak być (np. źle coś ustawiłem itp) to proszę o sugestie. No chyba, że to ja mam jakieś nieuzasadnione wymagania :). Monitor obsługuje 1920, najnowsze sterowniki ściągnięte z neta(bo z płyty jakoś nie chciały się wgrać), do płyty gł. stery wgrane z cd z pudełka, wszystkie ustawienia w grach ultra, tylko spodziewalem się jakby lepszych rezultatów. Konfiguracja kompa jak w linku. Z góry dzięki i pozdro :). http://www.morele.net/inventory/info/Xp0S0g/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie ustawienia w grach ultra, tylko spodziewalem się jakby lepszych rezultatów

Nie do końca rozumiem co masz na myśli pisząc o "lepszych rezultatach", chodzi o to, że gry nie chodzą płynnie na najwyższych ustawieniach czy ich grafika nie powala Cie na kolana? Napisz może jakie to gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz to fortron aurum gold 700w. Dotychczas grałem w far cry''a 3 i dishonored. Płynnie raczej chodzą, ale poziom tekstur po prostu pozostawia wiele do życzenia, ale jak wspomniałem mozliwe, że to moje widzimisie spowodowane przez przerwę od pc. Chciąłem miec jednak pewność, że wszystko mam ok i w razie czego posłuchac jakichś sugestii czym to ewentualnie sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...