Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iSoyer

Nagrywanie gameplaya z PC za pomocą laptopa

Polecane posty

Po to ten temat wink_prosty.gif.

Odpowiedź jest jasna - nie ma takiej możliwości, no chyba że byś nagrywał udostępniony ekran, przy czym jakość takiego nagrania będzie przynajmniej mierna.

Aha, no i jest jeszcze specjalna karta rozszerzeń to umożliwiająca, przy czym jest to dość droga zabawka, musisz przechwycić sygnał i nagrać go na drugim kompie. Z laptopa na PC bym Ci polecił coś na PCI (np. Avermedia), a tutaj to nie wiem jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukrywac nie będę, nieważne czym zaczynam nagrywać FPS w grze spada mi drastycznie (możliwe że mam już po prostu słaby zasilacz nie dostarczający wymaganej mocy do karty grafiki). Na starej grafice to się nie zdarzało (tzn. fps spadał ale nie aż tak, np w The Darkness miałem 40fps bez nagrywania i 30 podczas, a na nowej, lepszej mam 15-20 podczas nagrywania)więc chcę taki myk zrobic że na PC gram w 60fps a laptopem nagrywam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym nagrywasz?

Jak nie masz 2 dysków twardych to rzeczywiście może (ale nie musi) taki problem występować. Przy czym ze względu na Twoją specyfikację PC stawiałbym na połączenie tego problemu z lipnym oprogramowaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, możliwe że jakiś problem programowy (lepsza karta =/= gorsze wyniki) albo faktycznie ta Delta, dość już stara. Bo jeśli nagrywasz na drugi, a grasz na pierwszym to problem powinien być wyeliminowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro nie możesz w kartę wideo zainwestować (która, jeśli planujesz coś większego, i tak jest najlepszą opcją do nagrywania), to możesz spróbować na tym Pentiumie przesyłać wideo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...