Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ramir3zkrk

Poszarpane krawędzie okienek na w Full-HD

Polecane posty

Witam!

Mam dość nietypowy problem. Był u mnie znajomy z komputerem, przepiąłem mój monitor do jego sprzętu, zrobiłem swoje, a potem podpiąłem do swojego. Problem jest taki, że teraz jak tylko ustawię natywną rozdzielczość full-hd obraz jest poszarpany.

http://imageshack.com/a/img196/9180/ei31.jpg

Każda rozdzielczość POWYŻEJ 1600x900 daje ten sam efekt. Poniżej jest ok. Co się mogło stać?

Monitor jest podpięty na przełączce DVI. Resetowałem już system, sprawdzałem inne kable. Efekt jest ten sam.

Samsung S22B150

Reszta sprzętu to:

Intel Core i3 530 2,93GHz

4GB RAM DDR 3 Kingston 1333Mhz

NVIDIA GeForce GTX660

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło. Zapomniałem nadmienić, że to rewelacyjne poszarpanie obrazu jest obecne także na ekranie startowym zaraz po uruchomieniu komputera. Nie mam innej przełączki DVI żeby sprawdzić czy to jest to. Jest to możliwe, żeby DVI to robiło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie wina gniazda DVI, czy nawet kabla. Spróbuj innym kablem, najlepiej bez żadnych przejściówek, i do drugiego portu DVI chociażby. Możesz nawet spróbować podłączyć się przez HDMI do telewizora i sprawdzić czy dalej będzie problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak... wymieniłem przełączkę DVI, ale ciągle dzieje się to samo. Jak próbuję wyjść poza 1600x900 to ekran dalej szarpie. Co ciekawe, przy rozdzielczości 1900x1440 ekran znowu wraca do normy. System nie widzi mojego monitora jako S22B150, tylko jako domyślny VGA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...