Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spokojny1

Jak działa Game Booster i czy doda FPS w grach?

Polecane posty

Witam, dzisiaj się zdziwiłem jak odpaliłem Crysisa 1 na najwyższych ustawieniach, wygląda świetnie, ale mam 20 kilka klatek w grze z 2007r!!! Aż się boję pomyśleć co będzie z Crysisem 2 i 3, o ile w ogóle mój komp je uciągnie. Ale pytanie, jak działa ten Game Booster i czy zwiększy on ilość FPS w grach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj swoją konfigurację sprzętową.

Co do Game boostera, to optymalizuje on system poprzez wyłączenie niepotrzebnych usług i procesów systemu, przez co zwalnia nieco pamięci i teoretycznie może to wpłynąć na wydajność podczas grania - ale czy wpłynie - sam się przekonaj. Na wielki przypływ FPSów raczej bym nie liczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C2 jest tytułem bardzo dobrze zoptymalizowanym, więc tu problemu nie powinno być (a nawet polecam mod MaldoHD 4.0). C3 - no cóż, jego na najwyższych odpalisz, pod warunkiem, że nie będziesz używał żadnego AA. Co do jedynki - sytuacja podobna, jeśli włączyłeś 16xQAA to się nie dziw... ta opcja doszła w którymś patchu i w FHD potrafi dobić całkiem sporo współczesnych kart graficznych - zjedź z antyaliasingiem o oczko w dół i będzie znacznie lepiej tongue_prosty.gif A GameBooster raczej nic w twoim przypadku nie da, bo to kwestia GPU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...