Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LiuKang

monitor do gier i input lag

Polecane posty

Witam

Zakupiłem ostatnio monitor LCD, rzekomo rekomendowany do gier, czas reakcji 1ms, odświeżanie na poziomie 144hz, brak input laga , bla bla bla. Dodam, że wcześniej używałem starego CRT'ka, który liczył sobie już dobre kilkanaście lat. Używałbym dalej, jednakże mam obawy czy nie psuje on mojego wzroku gdyż ostatnio zaczął lekko świrować. A, więc włączam Fifę i co widzę? MEGA spowolniona reakcja. Sama gra płynna, bez zacięć, 250 FPS itd. Wracając do tej reakcji-naciskam na padzie podanie i upływa jakaś sekunda zanim wirtualny kopacz to podanie wykona. Skręcam w prawo/lewo, to samo. Generalnie rzecz biorąca niesamowite opóżnienie w stosunku do polecen wydawanych przez pada, uniemożliwiające jakąkolwiek rozgrywkę na sensownym poziomie. Czy jest na to jakaś rada? Czy każdy monitor LCD tak się zachowuje?! nie wierzę w to po prostu gdyż jesli by tak byłoby chyba nikogo grającego w Fifę na świecie. Ma ktoś na to jakąś radę, jakaś zmiana ustawień czegoś? Dodam, że próbowałem najrózniejszych kombinacji odswiezania/ilosci detali, a nawet zmieniłem rozdzielczość w akcie desperacji. NIc nie przyniosło rezultatu. Bardzo proszę o pomoc , jestem niezwykle zawidziony i nie tego spodziewałem się po gamingowym monitorze za 1300PLN, którego mój stary CRT zjada na śniadanie jeśli chodzi przynajmniej o Fifę..

HELP!!!

P.S proszę o usunięcie tematu http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=244780&st=0&p=3572071entry3572071 , bo do złego działu wrzuciłem swój problem najwyrazniej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączenie synchronizacji i ustawienie 60 klatek nie przyniosło żadnej poprawy. Stary monitor to Compaqu 7500, zaś nowy to Asus VG248QE. Specyfikaca PC:

Win 7 Home Premium 64bit

AMD Phenom II X4 955 processor (4 CPU's) ~3,2 GHz

4GB RAM

GeForce GTX 275 2668MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,podlaczony kablem DVI. Jedyny komp do ktorego moge go jeszcze podlaczyc na ten moment to laptop, ktory normalnie radzi sobie z fifa w miare dobrze. Aczkolwiek jest tak czy siak slabszy niz moj pc stacjonarny wiec nie wiem czy ma to sens. Co do tego, ze nie jest za mocny to zdaje sobie sprawe aczkolwiek nie takie gry na nim ladnie smigaja , tym bardziej prosta graficznie i malo sprzetozerna fifa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...