Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Rozwiązany: nowy komp - nie wykrywa karty graficznej

Polecane posty

Przyjechał do mnie nowy piec z gtxem 760 od MSI na pokładzie. Jakiś idiota składający go w morelach włożył kartę i przykrecil srubkami, a te 2 długie wtyczki do włożenia w płytę główną były poniżej slotów. Nie były włożone tylko karta była pod skosem trochę. No kretyn jakiś,ze brak slow... Ja w tym ekspertem nie jestem, ale poprawilem to, wlozylem kartę, gdzie trzeba, tak ze teraz wszystko pasuje, ale po uruchomieniu Windowsa mi jej nie wykrywa. W menedżerze urządzeń mam tylko Intel graphics HD iles tam i nic poza tym, a pobranych sterów (podobnie jak z tych z płyty) nie mogę zainstalować, bo instalator nie odnajduje odpowiedniego sprzętu. Wiatraczki karty po uruchomieniu Kompa kręcą się. Co mogę zrobić? WK...zdenerwowalem się lekko...

Win 7 64

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OH jooooo... Czemu zawsze muszę się wstydzić za swoje posty w tym dziale... To jest chyba mój pierwszy komp, który prócz dobrej grafy ma tez integre i podlaczylem go do tej integry... I wtedy system nie znajdował gtxa. Teraz podlaczylem do niego monitor przez HDMI i sie uruchomiło. Instalacja sterowników też ruszyła i właśnie trwa. Problem pewnie wiec rozwiązany, a mi wstyd :/ zaraz w edicie jeszcze doprecyzuje, jak sprawa się skończyła. Tak czy inaczej karta mi na samym końcu długości troszkę odchodzi od płyty głównej (po włożeniu do niej wtyczek nie jest równolegle do tylu obudowy i musiałem ja lekko wysunąć, by można było przykrecic śrubki). Mam nadzieje, ze to nie spowoduje żadnych peoblemow .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie uspokoiłeś :)

no i tak, jak podejrzewałem obecnie mam w menedżerze ładnie GTX 760 "urządzenie działa poprawnie". Także problem na ten czas rozwiązany. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...