Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChodzNaGrzyby

niestabilny internet

Polecane posty

posiadam internet orange freedom pro.nigdy nie mialem swietnego internetu ale jeszcze dalo sie z nim zyc ale gdzies od okola tygodnia internet <radiowy dodam> chodzi potwornie niestabilnie,jak nigdy.przez wiekszosc dnia nie jestem w stanie wlaczyc zadnej strony,tak slaba jest sila lacza,choc momentami dziala w miare ok.mimo wszystko dzialanie za dnia na internecie nie jest raczej mozliwe.zawsze wieczorem internet chodzil mi znacznie lepiej niz za dnia ale od tych kilku dni paradoksalnie w nocy chodz jak na moje mozliwosci feeenomenalnie.ale co mi po tym jak potzrebuje internetu za dnia.dodam jeszcze ze problem ten pojawil sie generalnie z dnia na dzien.sprawdzalem ping,i wynik za kazdym razem jest inny.licze na szybka pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale oprócz historii z życia wziętych przydałyby się jakieś konkrety. Oferta Orange Freedom Pro jest w tej chwili niedostępna w sprzedaży na stronie Orange a nie będę szukał w zagłębiach google szczegółów oferty i jaki masz sprzęt. Zaczynamy

1) Z tego co udało mi się wyczytać internet ma limit na transfer, może po prostu go przekroczyłeś?

2) Może prowadzone są jakieś prace na nadajnikach, modernizacje sieci. Dzwoniłeś na infolinię Orange czy wszystko w porządku po ich stronie? Od tego należy zacząć.

3) Jak wygląda to po twojej stronie. Masz modem 3G podłączony przez USB do kompa, czy może jakiś router WIFI. Jak z zasięgiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...