Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SmithPL

Sterowniki do karty graficznej

Polecane posty

Witam.

Od tygodnia prześladuje mnie problem związany z kartą graficzną. Konkretniej chodzi o jej sterowniki. Przez pewien czas wszystko pięknie chodziło. Później po nagłym zrestartowaniu się komputera po wyświetleniu się loga Windows'a wyskakiwał blue screen (Link do zdjęcia w załączniku). Z doświadczeń jakie przeprowadziłem na moim komputerze doszedłem do wniosku, że jest to wina sterowników do karty graficznej. Po ich odinstalowaniu komputer normalnie się uruchamiał, jednak gdy je tylko zainstalowałem problem pojawiał się ponownie. Instalowałem kilka wersji, jak i próbowałem instalować na różnych partycjach, ale bez skutecznie. Wczoraj podłączyłem nowy dysk twardy i zainstalowałem na niego WIndows 8. Po instalacji sterowników problem dalej występował tyle, że Blue Screena już nie było (po wyświetleniu się loga, monitor oznajmia, że stracił połączenie "brak sygnału").

Jakie działania poczyniłem żeby problem rozwiązać:

-Sformatowałem dysk,

-Zainstalowałem nowy system (Windows 7),

-Wymieniłem dysk,

-Zainstalowałem system (Windows 8.1),

-Zaktualizowałem BIOS.

Parametry mojego PC:

System Operacyjny: Windows 8.1

Procesor: AMD Athlon II X4 640

Płyta Główna: Gigabyte GA-MA770T-UD3

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460

Zasilacz: Logic 600ATX

Z góry dzięki za pomoc smile_prosty.gif Pozdrawiam.

post-410615-0-80932200-1392666657_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham te zasilacze :) 600W za jedyne 100 zł i linia 12V na poziomie(przynajmniej teoretycznie) 450W :D Wydaje mi się że to albo karta albo zasilacz, ale nawet jeżeli to karta polecam wymienić zasilacz czym prędzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest uszkodzona karta graficzna miałem pare razy taki przypadek że po instalacji sterowników wyskakiwały bluescreeny lub komputer zawieszał się już na biosie zdażało się tak nawet na nowych kartach dopiero co wyjętych z pudełka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...