Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matark

Tracer Sniper - scroll nie działa

Polecane posty

Witam!

Mam pewien problem, otóż zakupiłem mysz Tracer Sniper i nie działa scroll. Jak przewijam w górę, w dół to nic się nie dzieje, żadnej reakcji. Dodam że sam przycisk działa prawidłowo, bo gdy nacisnę kółko, to funkcja universall scrolling działa. Przeinstalowałem sterowniki, poszukałem troche w google ,ale nic nie znalazłem ;( To jest strasznie upierdliwe w np. FPS-ach gdy mamy kilka broni i muszę przełączać numeryczną. Pomocy! A mam Windows 7 64-bit jakby coś to pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie tak długą przerwę, ale przez półtora miesiąca byłem za granicą na wyjeździe i problem z myszką wyleciał mi z głowy. Co do postu wyżej, w programie jest wszysko ok, obsługiwałem z instrukcją więc to ni tam tkwi problem. Zostaje reklamacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na gwarancji to dlaczego ma być trudno? Hama uRage oddałem w sklepie "nie dla idiotów" jakieś dwa miesiące po zakupie bo zaczął się problem dwukliku, kasę oddali bez żadnych problemów, nawet nie sprawdzili co i jak. Jak myszka nie jest wyraźnie zjechana to powinni bez problemu przyjąć. Wada to wada, nieważne czy fabryczna czy występująca po miesiącu. Oczywiście mogą stwierdzić że klient zepsuł scrolla ale to już jawne oszustwo i nie mogą mieć na to dowodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...